osman kuyumcu
ARDEŞEN - FIRTINA VADİSİ İRFAN TUFAN KARAOĞLU MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
- Tarih: 28.10.2019Okunma: 1447
Okuldan Benzer Haberler
-
TEZAY CAN AYSEL 42 ERASMUS+ MESLEKİ EĞİTİM ÖĞRENCİ VE PERSONEL HAREKETLİLİĞİ 2024
-
ELİF KUYUMCU 50 MEB GASTRONOMİ FESTİVALI YEMEK YARIŞMASI RİZE BÖLGE FİNALI
-
ALİYE YAKICI 62 KERMES
-
Aliye YAKICI 151 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ
-
Aliye YAKICI 82 KARİYER GÜNÜ ETKİNLİĞİ
-
FÜSUN YEREBAKAN 114 ERASMUS
-
FÜSUN YEREBAKAN 160 ERASMUS+ PROJESİ
-
OSMAN KUYUMCU SELİN NEBİOĞLU ARZU FİLİK 136 10 KASIM
-
CEYHAN ÖZYANIK 258 100.YIL ETKİNLİKLERİMİZ
-
FÜSUN YEREBAKAN 124 ERASMUS HAREKETLİLİĞİMİZ BAŞLIYOR
FIRTINA STAJERLERİNİ KARŞILADI
Okulumuz işletmelerde staj yapan öğrencilerimizi çoşkuyla karşıladı.
İşletmelerde staj yapan öğrencilerimizin 2019-2020 eğitim öğretim yılına başlamaları münasebeti ile öğrencilerimizi okulumuzda yapılan sürpriz bir etkinlikle, pasta ve tulum eşliğinde karşıladık. Kurum kültürünün oluşmasına katkı sağlamak, okul aidiyetini arttırmak amacıyla yaptığımız etkinlikle 11. sınıf öğrencilerimize işletmelerde bizi çok olumlu şekilde temsil etmelerinden dolayı teşekkür ettik.
Etiketler:
YORUMLAR
Y
S
Selman Mumcu 29.10.2019
Cevapla
Ne için olduğunu bilmeden yaptıkları pasta için öğrencilerimize, Cansu Hocamıza ve özellikle de fikirleri ve uygulamalarıyla okul kültürümüzün gelişmesine katkı sunan Osman Kuyumcu Hocamıza teşekkür ediyorum. Başarı duygulara dokunabilmekle gelir. Adımların büyüklüğü değil sürekliliği mesafe katettir.
Ne için olduğunu bilmeden yaptıkları pasta için öğrencilerimize, Cansu Hocamıza ve özellikle de fikirleri ve uygulamalarıyla okul kültürümüzün gelişmesine katkı sunan Osman Kuyumcu Hocamıza teşekkür ediyorum. Başarı duygulara dokunabilmekle gelir. Adımların büyüklüğü değil sürekliliği mesafe katettir.
Y
Yaşar ARSLAN 30.10.2019
Cevapla
BAŞARILATRNDAN DOLAYI ÖĞRENCİLERİMİZİ BÜ GÜZEL DÜŞÜNCELERİ İÇİN EMEĞİ GEÇEN HERKESİ TEBRİK EDİYORUM
BAŞARILATRNDAN DOLAYI ÖĞRENCİLERİMİZİ BÜ GÜZEL DÜŞÜNCELERİ İÇİN EMEĞİ GEÇEN HERKESİ TEBRİK EDİYORUM
K
Kevser ŞAHİN 30.10.2019
Cevapla
Ooo pastanın yanında tulum da var. Staj yapasım geldi benim de. Çok ince bir davranış. Kendini özel ve ait hisseden bireyler eğitimin kalitesini artıracaklardır.
Ooo pastanın yanında tulum da var. Staj yapasım geldi benim de. Çok ince bir davranış. Kendini özel ve ait hisseden bireyler eğitimin kalitesini artıracaklardır.