![](images/avatar/0.jpg)
ELİF KUYUMCU
ARDEŞEN - FIRTINA VADİSİ İRFAN TUFAN KARAOĞLU MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
- Tarih: 22.04.2024Okunma: 53
Okuldan Benzer Haberler
-
TEZAY CAN AYSEL 45 ERASMUS+ MESLEKİ EĞİTİM ÖĞRENCİ VE PERSONEL HAREKETLİLİĞİ 2024
-
ELİF KUYUMCU 53 MEB GASTRONOMİ FESTİVALI YEMEK YARIŞMASI RİZE BÖLGE FİNALI
-
ALİYE YAKICI 71 KERMES
-
Aliye YAKICI 163 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ
-
Aliye YAKICI 93 KARİYER GÜNÜ ETKİNLİĞİ
-
FÜSUN YEREBAKAN 131 ERASMUS
-
FÜSUN YEREBAKAN 176 ERASMUS+ PROJESİ
-
OSMAN KUYUMCU SELİN NEBİOĞLU ARZU FİLİK 144 10 KASIM
-
CEYHAN ÖZYANIK 263 100.YIL ETKİNLİKLERİMİZ
-
FÜSUN YEREBAKAN 128 ERASMUS HAREKETLİLİĞİMİZ BAŞLIYOR
MEB GASTRONOMİ FESTİVALI YEMEK YARIŞMASI RİZE BÖLGE FİNALI
Milli Eğitim Bakanlığı Mesleki ve Teknik Genel Müdürlüğünün düzenlediği MEB Gastronomi Festivali ve Yemek Yarışması Rize Etabına okulumuz Fırtına Vadisi İrfan Tufan Karaoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi hem ev sahipliği yaptı hem de yarışmaya yarışmacı olarak katıldı. 7 Bölge 28 şehirde düzenlenen yarışmanın Karadeniz ayağının Rize Etabında okulumuz öğrencilerinden Melisa Çevik, Kübra Türkücü ve Ramazan Önder Danışmanları Elif Kuyumcu eşliğinde yarışmaya katıldılar. Yarışma sonucunda Rize Etabında 2.olan ekibimize ödülleri olan Gümüş Kupa Beratını İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ali Reşat Yazar takdim ettiler. Yarışma şartnamesi yayınlandığı andan itibaren yarışmaya hem ev sahipliği yapacağımız hem de yarışmacı olarak yarışacağımız için canla başla çalışan öğrenci, alan öğretmenleri ve okul idarecilerimize teşekkürü bir borç biliriz. Tabi ki en büyük alkışlar yarışmaya katılma cesaretini gösteren öğrencilerimiz Melisa, Kübra ve Ramazana
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/142861713809795.jpeg)
Etiketler: