![](images/avatar/0.jpg)
AYŞE KALYON GÜNTÜRK
- Tarih: 16.10.2019Okunma: 440
Okuldan Benzer Haberler
-
AYŞE KALYON GÜNTÜRK 837 ŞEB-İ ARUS
-
Emine KARAKAŞ 763 KIDS ARTS ADVENTURES İSİMLİ PROJEMİZİ TAMAMLADIK
-
Cevahir KAYA 780 UZAKTAN PROJE, YAKINDAN İLGİ
-
AYŞE KALYON GÜNTÜRK 770 OTİZMİN FARKINDAYIZ
-
AYŞE KALYON GÜNTÜRK 877 EVİMDE KALIYORUM BİTKİMİ DİKİYORUM
-
AYŞE KALYON GÜNTÜRK 937 EVİMDE KENDİME YETİYORUM
-
Turgay OKUMUŞ 666 SAYGI DEĞERİ İÇİN SAYGIDEĞER ÇALIŞMA
-
Cevahir KAYA 812 10. eTwinning ULUSAL KONFERANSI İÇİN ANTALYADAYDIK
-
AYŞE KALYON GÜNTÜRK 1394 Burası TÜM DERSLER durağı
-
Cevahir KAYA 692 DERSİMİZ DRAMA
ETWİNNİNG KALİTE ETİKETİ LİTTLE PEN FRİENDS
Kendirli Şehit Azim Özdemir İlkokulu 4A Sınıfı 2018-2019 Eğitim Öğretim yılında sınıf öğretmenleri Ayşe KALYON GÜNTÜRK rehberliğinde katıldıkları "Little Pen Friends" projesinde kalite etiketi aldı.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_20191016232334r.jpg)
Kendirli Şehit Azim Özdemir İlkokulu 4/A Sınıfı 2018-2019 Eğitim Öğretim yılında sınıf öğretmenleri Ayşe KALYON GÜNTÜRK rehberliğinde katıldıkları "Little Pen Friends" projesinde kalite etiketi aldı. Little Pen Friends Projesi' nin amacı çocukların başka ülke ve ülkesindeki başka illerden insanlarla tanışması, onlarla çift dilde (Türkçe-İngilizce) mektuplaşmasıdır. Eğitim öğretim yılı içinde 3 mektup gönderen öğrenciler; kendilerini, okullarını ve yaşadıkları teri Türkçe ve İngilizce olarak tanıtmışlardır. Okulumuz Adıyaman Atatürk İlkokulu ile eşleşmiştir.
Etiketler: