Turnuva için arama sonuçları...
Fotoğraf Başlık
ÖZEL EĞİTİM BASKETBOL TURNUVASI ÖZEL EĞİTİM BASKETBOL TURNUVASI
Okulumuz Özel Eğitim öğrencileri arasında, Gençlik ve Spor Merkezinde basketbol turnuvası düzenlendi. Dereceye giren ve katılan öğrencilerimize madalya ödülü verildi.

Nurullah Kıran
FUTSALDA RİZE ŞAMPİYONU OLDUK. FUTSALDA RİZE ŞAMPİYONU OLDUK.
Rize Anadolu İmam Hatip Lisesi Ortakısım Yıldız Erkekler Futsal Takımımız Finalde Hüseyin Yardımcı Ortaokulunu yenerek Rize’de düzenlenen turnuvada şampiyon olarak okulumuzu gururlandırdı.

İbrahim TATAR
2. LİG PLAY OF MÜSABAKASI 2. LİG PLAY OF MÜSABAKASI
Türkiye Hokey Federasyonunun düzenlediği 2 Lig Play -Of Müsabakaları

MİKTAT DEMİRTAŞ
OKULUMUZDA AKIL VE ZEKA OYUNLARI TURNUVASI YAPILDI OKULUMUZDA AKIL VE ZEKA OYUNLARI TURNUVASI YAPILDI
Çocuklarımızın düşünen, üreten ve karşılaştıkları problem karşısında çözümler bulabilen bireyler olarak yetişmesi, bireysel ve grup oyunları ile öğrencilerimizin yeteneklerinin geliştirilmesi, sosyal gelişimlerinin desteklenmesi, öğrencilere kendilerini ifade edebilme fırsatının sunulması, öğrenciler arasındaki iletişim ve dostluk duygularının geliştirilmesi amacıyla okulumuzda akıl ve zekâ oyunları turnuvası yapıldı.

Samet ÇALIK
ETWINNING PROJEMİZE ROMANYADAN ÖDÜL ETWINNING PROJEMİZE ROMANYADAN ÖDÜL
Şevket Yardımcı İlkokulu sınıf öğretmenlerinden Cevahir KAYA, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından başlatılan Matematik Seferberliği kapsamında Our World Of Maths adlı eTwinning projesi yürütüyordu.

Cevahir KAYA
100. YIL MANGALA TURNUVASI 100. YIL MANGALA TURNUVASI
OKULUMUZDA 100. ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA MANGALA TURNUVASI DÜZENLENDİ

Ahmet Hamdi OKUMUŞ
OKULLAR ARASI PASKETBOL TURNUVASI OKULLAR ARASI PASKETBOL TURNUVASI
2023-2024 Şampiyon Rize Borsa İstanbul MTAL

Taşkın YOLOĞLU, Ercan KÖROĞLU
100. YILDA OKULLAR ARASI ÖĞRETMENLER  VOLEYBOL TURNUVASI 100. YILDA OKULLAR ARASI ÖĞRETMENLER VOLEYBOL TURNUVASI
ARDEŞEN ilçemizde 100. yıla özel okullar arası ÖĞRETMENLER VOLEYBOL TURNUVASI düzenlendi.

ERKAN OCAKCI MEHMET ÇARKÇI OSMAN TAŞOCAK AHMET HAMDİ OKUMUŞ
RİZE OKUL SPORLARI RİZE OKUL SPORLARI
2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Rize Okul Sporları Masa Tenisi A gençler müsabakaları

ERCAN KÖROĞLU
GENÇLİK MERKEZİ ZİYARETİ GENÇLİK MERKEZİ ZİYARETİ
ÇEDES projesi kapsamında Rize Gençlik Merkezi'ne ziyaret düzenledik.

Olgun ALTINTAŞ
100. YIL FUTBOL TURNUVASI 100. YIL FUTBOL TURNUVASI
Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. yılı etkinlikleri kapsamında ortaokul ve lise öğrencileri arasında futbol turnuvası düzenlenmiştir.

Muhammet Ali KESTİOĞLU
 BİLEK GÜREŞİNDE BÖLGE ÜÇÜNCÜLÜĞÜ BİLEK GÜREŞİNDE BÖLGE ÜÇÜNCÜLÜĞÜ
Öğrencilerimiz Yasemin SERİN ve Yasemin SEÇER ilimizi bilek güreşi bölge finalinde temsil etmişlerdir.

Fatih KOÇ
AKIL VE ZEKA OYUNLARI TURNUVASINDA 2 AYRI KATEGORİDE BİRİNCİLİK KAZANDIK AKIL VE ZEKA OYUNLARI TURNUVASINDA 2 AYRI KATEGORİDE BİRİNCİLİK KAZANDIK
05 Nisan 2023 tarihinde Rizede Rize Milli Eğitim Müdürlüğü ve Rize Belediyesi tarafından düzenlenen akıl ve zeka oyunları turnuvasında öğrencilerimiz büyük başarılar elde ettiler.

MEHMET GÜNHAL
HAMİDİYE ÇÖZÜM KOLEJİ HENTBOL TURNUVASI BAŞLADI  KAZANAN HEP AYNI : DOSTLUK HAMİDİYE ÇÖZÜM KOLEJİ HENTBOL TURNUVASI BAŞLADI KAZANAN HEP AYNI : DOSTLUK
Hamidiye Çözüm Koleji ortaokul öğrencilerimiz arasında düzenlenen, beden eğitimi öğretmenimiz Tuğçe AYTEPE tarafından organize edilen hentbol turnuvasında bugün 7 ve 8. sınıf öğrencilerimiz vardı.

TUĞÇE AYTEPE
OKULUMUZDA X.O.X TURNUVASI DÜZENLENDİ OKULUMUZDA X.O.X TURNUVASI DÜZENLENDİ
Okulumuz öğrencilerinin ders dışında da olumlu arkadaşlıklar geliştirmelerini, teneffüslerini birlikte güzel paylaşımlarla geçirmelerini sağlamak amacıyla Zeka Kulübü Öğretmenleri Burak TURGUT ve Yeşim Rüveyda İSMAİL tarafından Bilişim Bölümünde x.o.x turnuvası düzenlenmiştir.

Burak TURGUT
ORTAOKULLAR ARASI KÜÇÜKLER GENEL SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ ORTAOKULLAR ARASI KÜÇÜKLER GENEL SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ
13-15 Mart 2023 tarihleri arasında Çayeli’nde yapılan “Ortaokullar Arası Satranç İl Birinciliği” müsabakalarında “Küçükler Genel” kategorisinde turnuvaya katılan okul satranç takımımız rakipleri karşısında 20 tam puan alarak namağlup ünvanla birinci olmuştur.

Uğur KÜÇÜKVAR
HENTBOL YILDIZ ERKEKLER İL BİRİNCİLİĞİ FATİH ORTAOKULUNUN HENTBOL YILDIZ ERKEKLER İL BİRİNCİLİĞİ FATİH ORTAOKULUNUN
Okulumuz “Yıldız Erkek Hentbol Takımı” ilimizde düzenlenen turnuvada il birinciliğini elde etmiştir.

Uğur KÜÇÜKVAR
OKULUMUZDA SANTRANÇ TURNUVASI DÜZENLENDİ OKULUMUZDA SANTRANÇ TURNUVASI DÜZENLENDİ
12-18 Ocak 2023 tarihleri arasında okulumuz Zeka Oyunları Kulübü tarafından düzenlenen ve okulumuzdan 20 öğrencinin katıldığı ödüllü santranç turnuvası büyük bir çekişmeye tanık oldu.

Hasan ÇAYIROĞLU
OKULUMUZDA DART TURNUVASI DÜZENLENDİ OKULUMUZDA DART TURNUVASI DÜZENLENDİ
Okulumuz spor odasında öğretmen ve öğrencilerden oluşan takımların katıldığı dart turnuvası düzenlendi.

Muhammet Yusuf KARAASLAN
OKULUMUZDA ÖĞRENCİLERİMİZ ARASI SATRANÇ TURNUVASI DÜZELNLENDİ OKULUMUZDA ÖĞRENCİLERİMİZ ARASI SATRANÇ TURNUVASI DÜZELNLENDİ
1 Aralık Perşembe günü okulumuz öğrencileri arasında satranç turnuvası düzenlendi.

Muhammet Yusuf KARAASLAN
SATRANÇ İL BİRİNCİSİ SATRANÇ İL BİRİNCİSİ
Dünya Madenciler Günü Satranç Turnuvası Rize il birincisi öğrencimiz Muhammed Emir ALTAY olmuştur.

Serkan Akyıldız
"GENÇLİK HAFTASINDA" ZEKA OYUNLARI KATEGORİSİNDEKİ TURNUVADA OKULUMUZ TÜM MADALYALARI ALDI!
Okulumuz Zeka Oyunları Kulübü ve Rize Gençlik Merkezi iş birliği ile Rize Gençlik Merkezinde düzenlenen "Gençlik Haftası"nda lise kategorisinde "Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvası" yapıldı.

BURAK TURGUT
MANGALADA İL BİRİNCİSİ OLDUK MANGALADA İL BİRİNCİSİ OLDUK
Okulumuz 7.sınıf öğrencisi Bünyamin GÜLKAYA mangala kategorisinde il birincisi oldu.

Emrehan Özden
REVERSİ TURNUVASINDA İL 3.SÜ OLDUK REVERSİ TURNUVASINDA İL 3.SÜ OLDUK
Fatma-Nuri Erkan Bilim ve Sanat Merkezinde okullar arası düzenlenen Rize zeka oyunları turnuvasında Reversi kategorisinde Emirhan KAYACI, Mangala kategorisinde İsmail Can KORKMAZ okulumuzu temsil etti. Öğrencimiz Emirhan KAYACI Reversi kategorisinde il 3. oldu.

Abdullah TOSUN
TÜRKİYE ZEKA OYUNLARI BÖLGE FİNALİNE KALDIK TÜRKİYE ZEKA OYUNLARI BÖLGE FİNALİNE KALDIK
Türkiye Zeka Vakfı tarafından düzenlenen öğrencilerin düşünme, karar verme, problem çözme becerilerini geliştirme, yardımlaşma ve takımla birlikte çalışma alışkanlığı kazandırmayı amaçlayan okullar arası online zeka oyunları turnuvasında okulumuz il finallerinde başarı göstererek bölge finallerine katılmaya hak kazandı. Yarışmaya katılan tüm öğrencilerimizi ve danışman öğretmenlerimizi tebrik eder, bölge finallerinde öğrencilerimize başarılar dileriz.

Abdullah TOSUN
MANGALA TURNUVASI MANGALA TURNUVASI
Okulumuz öğrencileri arasında mangala turnuvası gerçekleştirildi.

Abdullah TOSUN
REVERSİ TURNUVASI REVERSİ TURNUVASI
Okulumuz öğrencileri arasında Reversi turnuvası düzenlendi.

Abdullah TOSUN
 RİZE OKULLAR ARASI SANTRANÇ TURNUVASINDA OKULUMUZ İL DÖRDÜNCÜSÜ RİZE OKULLAR ARASI SANTRANÇ TURNUVASINDA OKULUMUZ İL DÖRDÜNCÜSÜ
2021-2022 yılı 23-24 Şubat tarihleri arasında düzenlenen Rize Okullar Arası Satranç Turnuvasında, ilimizdeki Fen Lisesi, Anadolu Lisesi, Sosyal Bilimler Lisesi ve Meslek Liselerinden oluşan 26 okulun katılımıyla gerçekleşen turnuvayı okulumuz Rize Borsa İstanbul MTAL il 4.cüsü olarak tamamlamıştır.

Belkıs Delihasan
HENTBOLDA İL BİRİNCİLİĞİ MERKEZ FATİH ORTAOKULU'NUN HENTBOLDA İL BİRİNCİLİĞİ MERKEZ FATİH ORTAOKULU'NUN
Merkez Fatih Ortaokulu "Yıldız Erkek Hentbol Takımı" ilimizde düzenlenen turnuvada il birincisi olmuştur. Tebrik ederiz.

Emine MUMCU
ARAŞTIR ÖĞREN TASARLA OYNA PAYLAŞ PROJE KAPANIŞ WEBİNARI ARAŞTIR ÖĞREN TASARLA OYNA PAYLAŞ PROJE KAPANIŞ WEBİNARI
Ağustos ayında başlamış olduğumuz Araştır Öğren Tasarla Oyna Paylaş Etwinning projemizin sonuna gelmiş bulunmaktayız.

Abdullah TOSUN
QUİZİZZ KARMA OKUL TAKIMLARI TURNUVAMIZ QUİZİZZ KARMA OKUL TAKIMLARI TURNUVAMIZ
Araştır Öğren Tasarla Oyna Paylaş Search Learn Design Play Share adlı etwinning projemiz kapsamında proje ortakları okullarımız ve öğrencilerimizden karma karma okul takımları yapılarak quizizz web 2.0 aracı üzerinden karma okul takımları turnuvamızı gerçekleştirdik.

Abdullah TOSUN
9 ŞUBAT GÜVENLİ İNTERNET GÜNÜ ETKİNLİKLERİMİZ 9 ŞUBAT GÜVENLİ İNTERNET GÜNÜ ETKİNLİKLERİMİZ
Imagine and Code to Produce etwinning proje ortakları okullarımızla birlikte 9 Şubat Güvenli İnternet Günü kapsamında öğrencilerimizi bilinçlendirici etkinlikler düzenledik.

Abdullah TOSUN
KAHOOT TURNUVAMIZ KAHOOT TURNUVAMIZ
Araştır Öğren Tasarla Oyna Paylaş etwinning projemiz kapsamında proje ortakları okullarımız ve öğrencilerimizin katılımıyla kahoot turnuvamız gerçekleştirildi.

Abdullah TOSUN
MANGALA TURNUVASI MANGALA TURNUVASI
Araştır Öğren Tasarla Oyna Paylaş Search Learn Design Play Share etwinning projemiz kapsamında öğrencilerimizle mangala turnuvası düzenlendi.

Abdullah TOSUN
ONLİNE NİM ZEKA OYUNU TURNUVASI ONLİNE NİM ZEKA OYUNU TURNUVASI
Araştır Öğren Tasarla Oyna Paylaş Search Learn Design Play Share adlı etwinning projemiz kapsamında nim zeka oyunun aşamalarını tamamlayarak nim zeka oyunu turnuvası gerçekleştirildi.

Abdullah TOSUN
ONLİNE REVERSİ VE MANGALA TURNUVASI ONLİNE REVERSİ VE MANGALA TURNUVASI
Araştır Öğren Tasarla Oyna Paylaş Search Learn Design Play Share adlı etwinning projemiz kapsamında proje ekibi öğrencilerimiz arasında kura usulü belirlenen takımlar arasında online reversi ve mangala turnuvası düzenlendi.

Abdullah TOSUN
5 ve 6. SINIFLARIMIZDA EVDE HAYAT VAR 5 ve 6. SINIFLARIMIZDA EVDE HAYAT VAR
Uzaktan eğitimde evde etkinliklerimiz devam ediyor.

Hasan ÖZTÜRK
ŞAMPİYONLAR LİSESİ GÜNEYSU SPOR LİSESİ ŞAMPİYONLAR LİSESİ GÜNEYSU SPOR LİSESİ
Okulumuz 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılında okullararası yapılan turnuvalarda Erkek hentbol,basketbol, futbol,voleybol, Kız takımlarımızdan Hentbol ve futsal takımlarımız 6 branşta Türkiye yarı finallerine katılalarak büyük bir başarı elde etmişlerdir.

ALPER AVLUK
Mangala Öğreniyorum Velime Öğretiyorum Mangala Öğreniyorum Velime Öğretiyorum
Okulumuz Beden Eğitimi Öğretmeni Suzin ERTAN tarafından organize edilen "Mangala Öğreniyorum Velime Öğretiyorum" projesi kapsamında Mangala oyununu öğrenen 50 öğrenci arasında turnuva düzenlendi.

Akif KIZILKAN
İYEK PROJESİ;LİSELER ARASI DART, ORTAOKULLAR ARASI MASA TENİSİ VE DART TURNUVALARI TAMAMLANDI İYEK PROJESİ;LİSELER ARASI DART, ORTAOKULLAR ARASI MASA TENİSİ VE DART TURNUVALARI TAMAMLANDI
İYEK PROJESİ LİSE DART, ORTAOKUL DART, ORTAOKUL MASA TENİSİ ETKİNLİK SONUÇLARI

Tarık ER
BASKETBOL TURNUVASI BASKETBOL TURNUVASI
Rize Okul sporları genç Bayanlar (A) Basketbol İl Üçüncüsü

MUSTAFA ÖNER HATIRNAZ
SUDAN'A İNSANİ YARDIM KAMPANYASI SUDAN'A İNSANİ YARDIM KAMPANYASI
Okulumuzda, Aralık ayı değeri olarak belirlenen Paylaşmakla ilgili Öğrencilerimizin yaparak-yaşayarak öğrenmelerini sağlayacak bir takım etkinlikler düzenlendi. Sudan'a İnsani Yardım Kampanyasını da fırsat bilerek 19 Aralık Perşembe günü, Yardımlaşma ve Dayanışma Kulübüyle Değerler Eğitimi Kulübünün ortaklaşa organize ettiği bir yardım kermesi düzenlendi.

Dursun Ali DEMİROK
BİLEK GÜREŞİ TURNUVASI DÜZENLEDİK BİLEK GÜREŞİ TURNUVASI DÜZENLEDİK
Her yıl düzenlenen spor turnuvalarımıza bir yenisini daha ekleyerek bilek güreşi turnuvası düzenledik.

Serap AYDEMİR
(İYEK)İYİDERE YETENEKLERİNİ KEŞFEDİYOR MASA TENİSİ VE SANTRANÇ ETKİNLİKLERİ (İYEK)İYİDERE YETENEKLERİNİ KEŞFEDİYOR MASA TENİSİ VE SANTRANÇ ETKİNLİKLERİ
LİSELER ARASI MASA TENİSİ VE SATRANÇ ETKİNLİĞİ SONUÇLARI

Tarık ER
JUDODA TAKIM HALİNDE BİRİNCİYİZ. JUDODA TAKIM HALİNDE BİRİNCİYİZ.
JUDODA İLK ÜÇ MADALYA OKULUMUZ ÖĞRENCİLERİNİN.

Metin TERZİOĞLU
ALİ METİN KAZANCI RİZE LİSESİNDE SATRANÇ TURNUVASI ALİ METİN KAZANCI RİZE LİSESİNDE SATRANÇ TURNUVASI
Okulumuz Satranç Kulübü  danışman öğretmeni Sezai Pazar hocamızın nezaretinde Satranç Kulübü turnuva düzenledi.

Nilgün DÜLGER
  ÇAYIRLI İLK-ORTA OKULU AKIL VE ZEKA OYUNLARI TURNUVASI ÇAYIRLI İLK-ORTA OKULU AKIL VE ZEKA OYUNLARI TURNUVASI
Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvası düzenledik.

Ferdi KORKMAZ
ÖĞRETMENLER ARASI BOCCE TURNUVASI ÖĞRETMENLER ARASI BOCCE TURNUVASI
ÖĞRETMENLER ARASI BOCCE TURNUVASI

VECİHİ GÜNTEPE
ARA TATİLE SATRANÇ MOLASI ARA TATİLE SATRANÇ MOLASI
Hüseyin Rüştü Altunbaş Ortaokulu olarak ara tatili değerlendirdik, satranç turnuvamızı düzenledik.

MUHAMMED AĞYÜREK
REVERSİ ZEKA OYUNLARI TURNUVASI REVERSİ ZEKA OYUNLARI TURNUVASI
Bilişsel ve zihinsel yeteneklerinin geliştirilmesi için yapılan etkinlik.

Sinem KURT
DART ALANIMIZI YENİLEDİK DART ALANIMIZI YENİLEDİK
Çamlıhemşin Çok Programlı Anadolu Lisesi olarak dart alanımızı yeniledik.

Muzaffer Berat GÜNEY
HABERAL ORTAOKULU GELENEKSEL OLARAK DÜZENLEMİŞ OLDUĞU ÖĞRENCİ-ÖĞRETMEN FUTBOL TURNUVASI HABERAL ORTAOKULU GELENEKSEL OLARAK DÜZENLEMİŞ OLDUĞU ÖĞRENCİ-ÖĞRETMEN FUTBOL TURNUVASI
Öğretmen-Öğrenci Futbol Turnuvası

Reşat ÖNDER
DEREPAZARI ALİ RIZA YILMAZ ORTAOKULU BÜTÜN MADALYALARI TOPLADI DEREPAZARI ALİ RIZA YILMAZ ORTAOKULU BÜTÜN MADALYALARI TOPLADI
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Ferdi Masa Tenisi İl Turnuvası

Funda CİVELEK
SPORDA LİDER OKUL HÜSEYİN SARIOĞLU İLKOKULUORTAOKULU SPORDA LİDER OKUL HÜSEYİN SARIOĞLU İLKOKULUORTAOKULU
JUDODA 4 TANE 1.LİK VE 3 TANE 2.LİK MADALYASI OKULUMUZ ÖĞRENCİLERİNE

Metin TERZİOĞLU
SATRANÇ TURNUVASI SATRANÇ TURNUVASI
Okulumuz Satranç Kulübünün düzenlediği sınıflar arası satranç turnuvasına öğrencilemiz yoğun bir ilgi gösterdi. 

VECİHİ GÜNTEPE
AMATÖR SPOR HAFTASI AMATÖR SPOR HAFTASI
Amatör Spor Haftası münasebeti ile Pazar'da Streetboll turnuvası düzenlendi..

Kamil GÖRMÜŞ
BAHAR OYUNLARINDA HEYECAN DORUKTA BAHAR OYUNLARINDA HEYECAN DORUKTA
Beden Eğitimi Öğretmenlerimizin yönetiminde başlayan Bahar Oyunlarında öğrencilerimiz ders dışı zamanlarında yakartop, futbol ve voleybol turnuvaları yaparak sınıf takımlarına destek oldular ve takım olma ruhu kazandılar.

KORİDOR VE SINIFLARA SANTRANÇ KOYMANIN DÖNÜTÜ: İL 1.LİĞİ KORİDOR VE SINIFLARA SANTRANÇ KOYMANIN DÖNÜTÜ: İL 1.LİĞİ
Okul sporları satranç turnuvasında okulumuzu temsil eden öğrencilerimiz ilk günü galibiyetlerle tamamladılar.

MÜNAZARA YARIŞMASI MÜNAZARA YARIŞMASI
okul genelinde münazara yarışması

TEKVANDODA TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ TEKVANDODA TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ
Öğrencimiz Melek KALEMCİ düzenlenen tekvando turnuvasında Türkiye birincisi olarak bizleri gururlandırdı.

Mehmet Şahin YAZICI
SATRANÇ VE MANGALA YARIŞMALARI SATRANÇ VE MANGALA YARIŞMALARI
Okulumuzda oluşturulan satranç, mangala ve dama oyun salonu bütün öğrencilerimize açık faaliyet alanıdır.

İbrahim İSMAİLOĞLU
ÖĞRENCİLERİMİZDEN FUTSAL TURNUVASI ÖĞRENCİLERİMİZDEN FUTSAL TURNUVASI
Okulumuz pansiyonda kalan öğrencilerimiz okulumuz spor salonunda hafta sonu akşamları aktif olarak kullanmaktadırlar.

İbrahim İSMAİLOĞLU
SPOR TURNUVALARIMIZ SPOR TURNUVALARIMIZ
Bahar ayları kapsamında düzenlenen okul içi spor müsabakalarında öğrencilerimiz keyifli dakikalar geçirdi.

Muzaffer Berat GÜNEY
FUTSALDA İL İKİNCİSİ OLDUK FUTSALDA İL İKİNCİSİ OLDUK
İlimiz genelinde düzenlenen futsal turnuvasında okulumuz takımı Küçük Kızlar kategorisinde il 2.'si oldular.

Mehmet Şahin YAZICI
ÖĞRENCİMİZ YİNE ŞAMPİYON... ÖĞRENCİMİZ YİNE ŞAMPİYON...
Okulumuz Gülbahar Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 11D Yiyecek-İçecek Hizmetleri sınıfı öğrencisi Dilara UÇAN Halter Genç Kulüpler turnuvasında şampiyon oldu.

Nilgün DÜLGER
İL BİRİNCİSİ VE İL İKİNCİSİ OKULUMUZDAN İL BİRİNCİSİ VE İL İKİNCİSİ OKULUMUZDAN
Şiir yarışmasında il birinciliği, satranç turnuvasında il ikinciliği elde ettik.

EMRE YILDIRIM
VOLEYBOL TAKIMIMIZA İKİNCİLİK KUPASI VERİLDİ VOLEYBOL TAKIMIMIZA İKİNCİLİK KUPASI VERİLDİ
Düzenlenen voleybol turnuvasında ikinci olan takımımıza kupası verildi.

Mehmet Şahin YAZICI
SATRANÇTA İL İKİNCİSİ OLDUK SATRANÇTA İL İKİNCİSİ OLDUK
23 Nisan Milli Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle Rize'de düzenlenen satranç turnuvasında okulumuz 4-D Sınıfı öğrencisi Ali Bekir BOSTAN, 10 yaş altı kategorisinde il ikincisi olmuştur.

Samet ÇALIK
MANGALA TÜRKİYE 1.Sİ MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ MANGALA TÜRKİYE 1.Sİ MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Yaşar KOÇAK, 27-28 Nisan 2019 tarihlerinde Bursa’da düzenlenen Türkiye 2. Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvası finalinde Mangala kategorisinde Türkiye 1.si olan Çayeli İshakoğlu İlkokulu öğrencisi Bünyamin GÜLKAYA´yı makamında kabul etti.

Samet ÇALIK
ZEKA OYUNLARI YARIŞMASINDA TÜRKİYE 1.OLDUK ZEKA OYUNLARI YARIŞMASINDA TÜRKİYE 1.OLDUK
27-28 Nisan 2019 tarihlerinde Bursa’da düzenlenen Türkiye 2. Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvası finalinde Mangala kategorisinde Çayeli İshakoğlu İlkokulu öğrencimiz Bünyamin GÜLKAYA Türkiye Birincisi olmuştur.

Samet ÇALIK
BAŞARILI ÖĞRENCİLERİMİZ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜN KONUĞU OLDULAR BAŞARILI ÖĞRENCİLERİMİZ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜN KONUĞU OLDULAR
Çayeli İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin ŞAHİN 08.05.2019 tarihinde Okul Müdürü Emre YILDIRIM ve öğrencilerimiz Efe ERTEN ile Pınar GÜMÜŞLER´i makamında kabul etti. Öğrencilerimizi satranç ve yüzme müsabakalarında il 2. si olmaları hasebiyle tebrik etti, ödüllendirdi.

EMRE YILDIRIM
YÜZME VE SATRANÇ MÜSABAKALARINDA İL 2. Sİ OLDUK YÜZME VE SATRANÇ MÜSABAKALARINDA İL 2. Sİ OLDUK
Okulumuz öğrencisi Efe ERTEN “Bahar Bayramı" kapsamında 04-05 Mayıs 2019 tarihlerinde Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Kampüs Yaşam Merkezi’nde düzenlenen Satranç Turnuvasında kendi kategorisinde il 2. si olmuştur.

EMRE YILDIRIM
İMKB MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ SINIFLAR ARASI FUTSAL TURNUVASI İMKB MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ SINIFLAR ARASI FUTSAL TURNUVASI
İMKB MTAL öğrencilerinin katılımıyla gerçekleşen sınıflar arası Futsal Turnuvaları devam ediyor.

OKULLAR ARASI VOLEYBOL TURNUVASINDA ŞAMPİYONLUK SEVİNCİ OKULLAR ARASI VOLEYBOL TURNUVASINDA ŞAMPİYONLUK SEVİNCİ
Rize İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen öğretmenler arası voleybol turnuvası sonuçlandı.

Halil İbrahim KARA
RİZE GENÇ KIZLAR VOLEYBOL TURNUVASINDA YARI FİNALDEYİZ RİZE GENÇ KIZLAR VOLEYBOL TURNUVASINDA YARI FİNALDEYİZ
Rize Gençlik Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları Genç Kızlar Voleybol Turnuvasında mücadele eden takımımız guruplarda oynadığı son maçı 3-0' lık skorla kazanarak ismini yarı finale yazdırdı.

Tuncer AKDEMİR
MİNİK KIZLAR İL MASA TENİSİ TURNUVASI MİNİK KIZLAR İL MASA TENİSİ TURNUVASI
18.04.2019 Tarihinde Güneysu Kapalı Spor Salonunda düzenlenen minik kızlar masa tenisi yarışmasında il 2.liği ,minik erkekler masa tenisi yarışmasında ise il 3.lüğü kazandı..

KEMAL BAYRAMÇAVUŞ
POLİS HAFTASI SATRANÇ TURNUVASINDA İL 1. Sİ OLDUK POLİS HAFTASI SATRANÇ TURNUVASINDA İL 1. Sİ OLDUK
Türkiye Satranç Federasyonu Rize İl Temsilciliği tarafından Türk Polis Teşkilatı´nın 174. Kuruluş Yıldönümü dolayısıyla 13-14 Nisan 2019 tarihlerinde Rize Gençlik Merkezi´nde Şehit Emniyet Müdürü Altuğ Verdi anısına Polis Haftası Satranç Turnuvası düzenlendi.

Muhammed AĞYÜREK
MANGALA TURNUVASI MANGALA TURNUVASI
Okulumuz öğrencileri arasında düzenlemiş olduğumuz mangala turnuvası

SPORDAKİ BAŞARILARIMIZI YENİ BİR TÜRKİYE DERECESİ İLE TAÇLANDIRDIK SPORDAKİ BAŞARILARIMIZI YENİ BİR TÜRKİYE DERECESİ İLE TAÇLANDIRDIK
Rize’de düzenlenen bilek güreşi müsabakalarında iki altın ve bir gümüş madalya kazanan Ahmet BÜYÜKBAŞ isimli öğrenci 13-14 Nisan 2019 tarihleri arasında Karabük ilinde düzenlenen Bilek Güreşi Gençler B (Kız-Erkek) Türkiye Birinciliği müsabakalarında Türkiye üçüncülüğünü elde ederek ailesini, okulunu ve tüm Pazar halkını gururlandırdı.

Metin DEMİR
HALTERDE GELEN BAŞARI HALTERDE GELEN BAŞARI
Okulumuz öğrencileri Dilara Uçan ve Ayşegül Karamanlı Halter Yıldız Kulüpler Türkiye Şampiyonasında derece elde ettiler.

Nilgün DÜLGER
19 MAYIS ETKİNLİKLERİMİZİN BİRİNCİSİNİ TAMAMLADIK 19 MAYIS ETKİNLİKLERİMİZİN BİRİNCİSİNİ TAMAMLADIK
19 Mayıs Atatürk´ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Etkinlikleri kapsamında planladığımız faaliyetlerden birincisi olan sınıflararası futbol turnuvasını, 11-A sınıfı şampiyon olarak tamamladı. Kendilerini tebrik ederiz.

MERYEM TURGUT