![](images/avatar/0.jpg)
Abdullah TOSUN
KALKANDERE - ATATÜRK ORTAOKULU
- Tarih: 21.02.2021Okunma: 517
Okuldan Benzer Haberler
-
Abdullah TOSUN 203 CODEWEEK KODLAMA ÇALIŞMALARI
-
Nur AKKOYUN 329 EMPATİ ÇARKI ÇEVRİLİYOR
-
Gülsüm TİRYAKİ 254 GÖZLERİMİZİ KAPAYALIM ENGELLERİ HEP BİRLİKTE AŞALIM
-
Abdullah TOSUN 484 KODLABÜYÜ.KODRİS İLE KODLAMA ÇALIŞMALARI
-
Abdullah TOSUN 316 YERLİ MALI HAFTASI ETKİNLİKLERİ
-
Abdullah TOSUN 451 BİLGE KUNDUZ ULUSLARARASI ENFORMATİK VE BİLGİ-İŞLEMSEL DÜŞÜNME ETKİNLİĞİ
-
Abdullah TOSUN 302 KODLAMA ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR
-
Abdullah TOSUN 282 AVRUPA KOD HAFTASI
-
Abdullah TOSUN 298 CODEWEEK KODLAMA ÇALIŞMALARI
-
Abdullah TOSUN 354 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI ÇOŞKUYLA KUTLANDI
QUİZİZZ KARMA OKUL TAKIMLARI TURNUVAMIZ
Araştır Öğren Tasarla Oyna Paylaş Search Learn Design Play Share adlı etwinning projemiz kapsamında proje ortakları okullarımız ve öğrencilerimizden karma karma okul takımları yapılarak quizizz web 2.0 aracı üzerinden karma okul takımları turnuvamızı gerçekleştirdik.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/342241613902480.jpg)
Projemiz kapsamında yaparak yaşayarak öğretimini gerçekleştirmiş olduğumuz reversi, mangala, nim, tangram, skippity ve 9 taş zeka oyunlarından oluşan sorular proje ortakları öğretmenlerimiz tarafından canva web 2.0 aracı üzerinden ortak çalışma kapsamında hazırlandı. Proje ortakları okullarımızın öğrencilerinden dörderli karma okul takımları oluşturuldu. Karma okul takımları turnuvamız öncesinde öğrencilerimiz ve öğretmenlerimizle twinspace sohbet odasında toplantı yapılarak öğrencilerimiz turnuva hakkında bilgilendirildi. Ardından zoom programı üzerinden proje ortakları okullarımız ve öğrencilerimizin katılımıyla quizizz karma okul takımları turnuvamızı online olarak proje ortakları öğretmenlerimizin gözetiminde gerçekleştirdik. Öğrencilerimiz turnuvadan çok keyif aldıklarını ve eğlendiklerini dile getirdiler. Turnuva sonucunda 3. Takım öğrencileri turnuvayı kazandı. Turnuva sorularını görmek için tıklayınız.
Etiketler: