![](images/avatar/0.jpg)
Abdullah TOSUN
- Tarih: 24.12.2020Okunma: 410
Okuldan Benzer Haberler
-
Abdullah TOSUN 202 CODEWEEK KODLAMA ÇALIŞMALARI
-
Nur AKKOYUN 328 EMPATİ ÇARKI ÇEVRİLİYOR
-
Gülsüm TİRYAKİ 252 GÖZLERİMİZİ KAPAYALIM ENGELLERİ HEP BİRLİKTE AŞALIM
-
Abdullah TOSUN 483 KODLABÜYÜ.KODRİS İLE KODLAMA ÇALIŞMALARI
-
Abdullah TOSUN 315 YERLİ MALI HAFTASI ETKİNLİKLERİ
-
Abdullah TOSUN 449 BİLGE KUNDUZ ULUSLARARASI ENFORMATİK VE BİLGİ-İŞLEMSEL DÜŞÜNME ETKİNLİĞİ
-
Abdullah TOSUN 301 KODLAMA ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR
-
Abdullah TOSUN 281 AVRUPA KOD HAFTASI
-
Abdullah TOSUN 297 CODEWEEK KODLAMA ÇALIŞMALARI
-
Abdullah TOSUN 352 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI ÇOŞKUYLA KUTLANDI
MANGALA TURNUVASI
Araştır Öğren Tasarla Oyna Paylaş Search Learn Design Play Share etwinning projemiz kapsamında öğrencilerimizle mangala turnuvası düzenlendi.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_202012241330071.jpg)
Araştır Öğren Tasarla Oyna Paylaş / Search Learn Design Play Share etwinning projemiz kapsamında planımız doğrultusunda seçmiş olduğumuz zeka oyununun öğretimi 3 hafta sürüyor. Öncelikle projede yer alan öğrencilerimizden plan doğrultusunda verilen zeka oyununu araştırmalarını ve öğrenmiş oldukları bilgileri sunum hazırlayarak video kaydı şeklinde bize sunmalarını istiyoruz. Sunumlarını yapan öğrencilerimize dönüt vererek hatalı ve eksik öğrenmeleri varsa gideriyoruz. Zeka oyununun öğretimi aşaması tamamlandıktan sonra ikinci aşamamız olan tasarlama aşamasını gerçekleştirmelerini evlerinde yer alan geri dönüşüm malzemelerini kullanarak öğrenmiş oldukları zeka oyununu tasarlamalarını istiyoruz. Son aşamada ise tasarlamış oldukları oyunlarla evden seçmiş oldukları bir kişiyle oynayarak oyunu onada öğretmesini istiyoruz yani öğrenmiş oldukları bilgileri paylaşmalarını istiyoruz. Tüm aşamaları bitiren öğrencilerimizle online ortamda mangala turnuvası düzenledik. Öğrencilerimizi süreçte motive etmek ve kazananları kutu zeka oyunları ile ödüllendirmek amacıyla yapmış olduğumuz turnuvamızda kazanan öğrencileri sürpriz kutu zeka oyunları ve başarı belgesi ile ödüllendirdik.
Etiketler: