![](images/avatar/0.jpg)
Abdullah TOSUN
- Tarih: 17.01.2021Okunma: 609
Okuldan Benzer Haberler
-
Abdullah TOSUN 202 CODEWEEK KODLAMA ÇALIŞMALARI
-
Nur AKKOYUN 329 EMPATİ ÇARKI ÇEVRİLİYOR
-
Gülsüm TİRYAKİ 253 GÖZLERİMİZİ KAPAYALIM ENGELLERİ HEP BİRLİKTE AŞALIM
-
Abdullah TOSUN 484 KODLABÜYÜ.KODRİS İLE KODLAMA ÇALIŞMALARI
-
Abdullah TOSUN 316 YERLİ MALI HAFTASI ETKİNLİKLERİ
-
Abdullah TOSUN 449 BİLGE KUNDUZ ULUSLARARASI ENFORMATİK VE BİLGİ-İŞLEMSEL DÜŞÜNME ETKİNLİĞİ
-
Abdullah TOSUN 302 KODLAMA ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR
-
Abdullah TOSUN 282 AVRUPA KOD HAFTASI
-
Abdullah TOSUN 297 CODEWEEK KODLAMA ÇALIŞMALARI
-
Abdullah TOSUN 353 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI ÇOŞKUYLA KUTLANDI
KAHOOT TURNUVAMIZ
Araştır Öğren Tasarla Oyna Paylaş etwinning projemiz kapsamında proje ortakları okullarımız ve öğrencilerimizin katılımıyla kahoot turnuvamız gerçekleştirildi.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_20210117231850k.jpg)
Proje ortakları okullarımız ve öğrencilerimizin katılımıyla, proje ortakları okullarımız tarafından oluşturulan karma okul takımlarıyla daha önceden öğrencilerimizin araştırarak öğrendikleri sunumlar hazırladıkları tasarlayıp oynadıkları ve bilgilerini paylaştıkları tangram ve skippity zeka oyunları kurallarını ve özelliklerini içeren soruların olduğu kahoot online turnuvamız öğrencilerimizin katılımıyla gerçekleştirildi. Turnuva öncesi öğrencilerimize sistem hakkında bilgi verildi ve soruları cevaplayacakları zaman aralıkları belirtildi. Turnuva sonucunda Kalkandere Atatürk Ortaokulu öğrencilerinden Buğlem 1., Mehmet Zeki Yazıcı Ortaokulu öğrencilerinden Onur 2. ve Kalkandere İmamhatip Ortaokulu öğrencilerinden Sevde 3. olmuştur. Yarışmada başarı gösteren öğrencilerimize başarı belgesi ve sürpriz zeka oyunları hediyesi verilecektir.
Etiketler: