Fotoğraf | Başlık |
---|---|
![]() |
MİSAFİR OLMAYA DEVAM EDİYORUZ 2023 Eğitim Vizyonunun temel felsefesi; eğitim kurumunun temel çıkış noktası, bireyin kendini bilmesini ve tanımasını sağlamaktır. Çocuklar, ebeveynler ve öğretmenler, kendilerini ve çevrelerindekileri tanıdıklarında, birlikte gelişme imkânı doğacaktır. Mahmut Dertli |
![]() |
SURİYELİ AİLEMİZE MİSAFİR OLDUK. İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün başlatmış olduğu #misafirinizvar projesi, Hüseyin Sarıoğlu İlkokulu’nda 21.02.2020 tarihinde de tüm hızıyla devam ediyor. Metin TERZİOĞLU |
![]() |
MİSAFİRİNİZ VAR 2023 Eğitim Vizyonunun temel felsefesi; eğitim kurumunun temel çıkış noktası, bireyin kendini bilmesini ve tanımasını sağlamaktır. Çocuklar, ebeveynler ve öğretmenler, kendilerini ve çevrelerindekileri tanıdıklarında, birlikte gelişme imkânı doğacaktır. Mahmut Dertli |
![]() |
MİSAFİRİNİZ VAR Rize Milli Eğitim Müdürlüğü, misafiriniz var projesine Hasan Yılmaz İlkokulu olarak katıldık. NURAY OSKAN |
![]() |
VELİLERİMİZE MİSAFİR OLDUK 20.02.2020 saat 20.00' de velilerimizin misafiri olduk. Metin TERZİOĞLU |