Fotoğraf | Başlık |
---|---|
![]() |
ERASMUS HAREKETLİLİĞİMİZ BAŞLIYOR 2020 Teklif Çağrısı döneminde başvurusunu yaptığımız ancak pandemi nedeni ile uzatma almış olduğumuz , kurumumuza ait 2020-1-TR01-KA102-090258 numaralı ve AVRUPA DA MESLEKİ EĞİTİM FIRTINASI başlıklı projemiz başlıyor. FÜSUN YEREBAKAN |
![]() |
PASTACILIK DÜNYASINA MİNİK BİR GİRİŞ Miniklerimiz kurabiye nasıl yapılır herkese gösterdiler. Çok lezzetliydi minik ellerinize sağlık. KANİ ŞENTÜRK |
![]() |
FIRTINA DÖNEM SONU ETKİNLİĞİ Kaymakamımız Ufuk Özen ALİBEYOĞLU okulumuz öğrencileri ve Okul aile birliğinin iş birliği ile Pastacılık ve Aşçılık bölümleri ürünlerinin tanıtımı ve satışının yapıldığı etkinliğimize katıldı. osman kuyumcu |
![]() |
FIRTINA DEĞERLERİNE SAHİP ÇIKIYOR Rize Fındıklı Huzurevi Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'nden misafirlerimizi okulumuzda ağırladık. osman kuyumcu |
![]() |
FIRTINA BİLGİLERİNİ PEKİŞTİRİYOR FIRTINA Bilgi Yarışması okulumuz konferans salonunda yapıldı. osman kuyumcu |
![]() |
FIRTINA HÜNERLERİNİ SERGİLİYOR Bir topluluk karşısında yapılan ve belirli bir ön hazırlık gerektiren konuşmalar hazırlıklı konuşmalar olarak adlandırılır. osman kuyumcu |
![]() |
İŞ BAŞINDA EĞİTİM Okulumuz Yiyecek İçecek Hizmetleri Alanı, 12 Mutfak ve 12 Pastacılık sınıfı öğrencileri, ilimiz Ardeşen ilçesinde faaliyet gösteren Cake House Pastanesinde iş başı eğitimi yaptılar. |