Fotoğraf | Başlık |
---|---|
![]() |
ÇEDES ARALIK AYI ETKİNLİKLERİMİZ Sevgi, Hoşgörü, İşbirliği ve sorumluluk temalarını minik öğrencilerimize çeşitli etkinliklerle bu temaları benimsemelerini amaçladık. Naciye GÜRSAL |
![]() |
ÇAMLIHEMŞİN AİHL ÖĞRENCİLERİ SOKAK HAYVANLARINI BESLEDİ 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü kapsamında Çamlıhemşin AİHL lise grubundan oluşan öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz ilçemizde bulunan sokak hayvanlarını besledi. Cansu ÖZTÜRK |
![]() |
HAYVAN DOSTLARIMIZIN YANINDAYIZ 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü dolayısıyla İYİDERE ilçemizde farkındalık çalışması yaptık. Fatma İŞÇİ |
![]() |
SOKAK HAYVANLARINI BESLEDİK Yolbaşı Köyündeki sokak hayvanlarını besledik. MUHAMMET ALİ METOĞLU |
![]() |
BİR KAP SU, BİR KAP MAMA Çayeli Beyazsu İlk-Ortaokulu öğrencileri tarafından değerler eğitimi kapsamında hayvan sevgisi temalı etkinlik düzenlendi. Halit Ziya SAĞBAŞ |
![]() |
HAMİDİYE ÇÖZÜM KOLEJİ ARA TATİL ETKİNLİKLERİ (1.HAFTA) Spor yaparak başladığımız haftada, sokak hayvanlarını unutmadık, günün yemeğini de hazırladık ve kitabımızdan en sevdiğimiz bölümü sizler için okuduk RECEP ŞAMLIOĞLU |
![]() |
ÖĞRENCİLERİMİZDEN SOKAK HAYVANLARI İÇİN BESLENME ODAĞI SOKAK HAYVANLARI İÇİN BESLENME ODAĞI VECİHİ GÜNTEPE |
DÜNYAYI PAYLAŞTIĞIMIZ DOSTLARIMIZIN GÜNÜ KUTLU OLSUN :) 4 Ekim Hayvanlar Günü Mustafa DURAN |
|
![]() |
SOKAK HAYVANLARI İÇİN BARINAK HAZIRLANDI Öğrencilerimiz kendi temin ettikleri malzemeler ile hayvan barınağına bağışlamak üzere kulübe inşa ettiler. |
![]() |
EVCİL HAYVANIMI TANITIYORUM Anbarlık İlkokulu öğretmenlerinden Burcu ÜNLÜ, hayat bilgisi dersi kapsamında evde hayvan besleyen öğrencilerin ailelerinden hayvanlarını getirmelerini ve öğrencilerden evcil hayvanlarının özelliklerini sınıfta tanıtmaları istedi. |
EN İYİ ARKADAŞIM İKİ KALP ATIŞIM "En İyi Arkadaşım İki Kalp Atışım Projesi" ile birlikte okulumuzda hayvan besliyoruz. |