![](images/avatar/0.jpg)
Naciye GÜRSAL
- Tarih: 25.12.2023Okunma: 114
Okuldan Benzer Haberler
-
Meltem Kartal 180 MİSAFİRİM VAR
-
Tüm öğretmenler 105 DİLİMİZİ ZENGİNLEŞTİRME ETKİNLİKLERİ
-
Serap Çelik 303 İSİM FARKINDALIĞI
-
Serap Çelik 126 KOMPOST YAPIYORUZ
-
NAZMİYE DALBASTI 121 KODLAYARAK ÖĞRENİYORUM
-
Naciye GÜRSAL 141 AİLE KATILIMI
-
Naciye GÜRSAL 129 MİSAFİRİNİZ VAR
-
Naciye GÜRSAL 83 MİSAFİRİNİZ VAR
-
Serap Çelik 125 BİLİM GÜNLERİ
-
Serap Çelik 137 PLANETARYUMA GEZİ DÜZENLENDİ
ÇEDES ARALIK AYI ETKİNLİKLERİMİZ
Sevgi, Hoşgörü, İşbirliği ve sorumluluk temalarını minik öğrencilerimize çeşitli etkinliklerle bu temaları benimsemelerini amaçladık.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/114231703490565.jpeg)
Sevgi, Hoşgörü, İşbirliği ve sorumluluk temalarını minik öğrencilerimize çeşitli etkinliklerle bu temaları benimsemelerini amaçladık. Bütünleştirilmiş Türkçe Dil ve Sanat Etkinliği ile giriş yaptığımız temalara aile katılım çalışmlarında velimiz Pınar Kotbaş'ın yaptırdığı sevgi bileklikleri, aileleriyle birlikte çıktığı doğa yürüyüşlerinde hayvanları beslemeleri, sınıfa evcil hayvanlarını getirerek hayvan sevgisini benimsemelerini, her güne 1 iyilik diyerek çeşitli görevleri yerine getirdiler. Hoşgörü deyince Mevlana'yı ve öğütlerini unutma diyerek sınıf içi etkinliklerde sıklıkla yer verildi. Tutum ve Yerli Malı Haftası'nda öğrenci öğretmen veli işbirliği içinde haftamızı kutladık. Demokrasi ve İnsan Hakları Haftası'nda oy kullanma, seçme ve seçilme gibi konularda vatandaşlık sorumluluklarının bilincine vardılar.
Etiketler: