Fotoğraf | Başlık |
---|---|
![]() |
ÇAY FİDESİ DİKİYORUZ Sümerde Yeşile Destek: Öğrenci, Öğretmen ve Veliler Çay Fidesi Dikiyor. Emre Halisdemir |
![]() |
EVİMDE KALIYORUM BİTKİMİ DİKİYORUM Kendirli Şehit Azim Özdemir İlkokulu 4-A Sınıfı öğrencileri öğretmenleri Ayşe KALYON GÜNTÜRK'ün verdiği ev atölyesi etkinliklerini yapmaya devam ediyor. Bu haftaki etkinliğimiz bitki dikmek! AYŞE KALYON GÜNTÜRK |
ÖLÇÜYORUM, BİÇİYORUM, DİKİYORUM .. Mustafa DURAN |
|
![]() |
İyidereli Kadınlar Çevre İçin Bez Çanta Dikiyor Rize'nin İyidere ilçesindeki kadınlar, ülke genelinde yürütülen "Sıfır Atık Projesi" kapsamında bezden alışveriş çantaları dikiyor. |