Fotoğraf | Başlık |
---|---|
![]() |
ÖNCE NAMAZ SONRA OYUN Başlatmış olduğumuz Namaz Seferberliği ile Cuma Namazını öğrencilerimizle birlikte kıldık. Selim ERDEL |
![]() |
EV SAHİBİ DE MİSAFİR DE HARİKAYDI İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz "Misafiriniz Var" projesi kapsamında ekipçe 20.02.2020 Perşembe akşamı saat 20.00 de velilerimize misafir olduk. CENGİZ AZMAN |
![]() |
DAHA İYİSİNİ YAPMAK İSTİYORSAN ÖNCE YAPILANLARI ÇOK İYİ BİLMELİSİN Bugün dersimizde 11-S sınıfı ile Türkiye'de üretimi yapılan yerli teknolojileri sırasıyla tartıştık. BURAK TURGUT |
![]() |
HARÇLIĞIM MEHMETÇİKLERİMİZE... Harçlıklarımızdan arttırdığımız paraları biriktirdik. Daha sonra onu cephedeki askerlerimize gönderdiğimiz selamlar ile birlikte Mehmetçik Vakfı'na bağışladık. Onur Ömer Düzgün |
TATLI MI TATLI! Kekte sosumuz olsun dedik. Mustafa DURAN |
|
![]() |
DOĞUŞ ÇAY İLKOKULU 2-G SINIFI HER ÇOCUĞUN BIR ÇILEK FIDESI OLSUN DEDIK. Çcuklari tablet ve telefona mahkum eden zamana inat ogrencilerimizi saksıda da olsa toprakla buluşturduk |
![]() |
RAMAZANI YAŞAYABİLMEK Veliköy Uzun Mustafa Kopuz İlk/Ortaokulu Ramazan-ı Şerifi dolu dolu geçirdi. Erkan İSLAMOĞLU |
![]() |
VATAN SEVGİSİ ENGEL TANIMAZ Vatan sevgisi engel tanımaz dedik. Türk milleti üzerine oyun oynayanlar bizim her ferdimiz VATAN için canını vermeye hazırdır bilesiniz. MURAT BOZA |