Fotoğraf | Başlık |
---|---|
![]() |
HER HİKAYE BİR STEAM -YENİ NESİL GERİ DÖNÜŞÜM KUTUSU TASARIMI Çay İlkokulu, Okul öncesi öğretmeni Emine BARIŞ kurucusu olduğu Her Hikaye Bir STEAM projesi , Mart ayı ortak Hikaye ve Plan uygulamalarını , öğrencileriyle yüz yüze gerçekleştirdi. Emine BARIŞ |
![]() |
KİTAP AYRACI TASARLAMA ETKİNLİĞİMİZ... Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu 5-B sınıfı Bibliyofiller kitapla büyüyen nesiller grubu olarak kitap sohbetlerimizin üçüncüsünü Rize Fatma Nuri Erkan Bilim Sanat Merkezinde gerçekleştirdik. Zeynep HELLAÇ AKSU |
![]() |
HAMA BONCUKLARI İLE ÖRME Hamarat ellerde ‘Hama Boncukları’ şema yardımıyla şekillendi. Küçük kas çalışması, görsel okuma derken hayatımıza yeni bir hobi de katmış olduk |