Fotoğraf | Başlık |
---|---|
![]() |
VAKIFLAR İLKOKULU/ AURORA ETWINNING PROJESİ SERGİSİ/3-İ SINIFI Okulumuz 3-i sınıfı olarak yürüttüğümüz Aurora eTwinning projemizin sergisi okul müdürümüz Dursun Ali Küçükmustafa'nın açılış yapması ile ziyaretçilere açılmıştır. Proje kapsamında ürettiğimiz sanat eserlerini içeren sergimizde canlı tablolar ve mini atölyeler de kurulmuştur. Ayşe Kalyon Güntürk |
![]() |
AURORA ETWINNING PROJESİ BAŞLADI Şevket Yardımcı İlkokulunda görev yapan Sınıf Öğretmeni Cevahir KAYA kuruculuğunda Romanya ve Portekiz ortaklı sanat temalı Aurora adlı eTwinning projesi başladı. Cevahir KAYA |