Fotoğraf | Başlık |
---|---|
![]() |
ÇEVRE KORUMA HAFTASI ETKİNLİKLERİ: ÇİFTEKAVAK MAHALLESİNİN TEMİZLİĞİ BİZDEN SORULUR Çevre Koruma Haftası etkinlikleri kapsamında Çiftekavak Polis Amca İlkokulu 2-A sınıfı öğrencileri sınıf öğretmenleri Mahir ALTUN önderliğinde okul çevresinde çöp toplama etkinliği yaparak farkındalık oluşturdular. Yasemin Zeynep Avcı |
![]() |
TEŞEKKÜRLER OSMAN AMCA Bugün gerçekleştirdiğimiz İtfaiye Müdürlüğü ziyaretimiz çok verimli ve öğretici geçti. BEYZA ÖZTÜRK |
![]() |
SAYGI DEĞERİ İÇİN SAYGIDEĞER ÇALIŞMA Okulumuz 1-A ve 3-A sınıfı öğrencileri, öğretmenleri ile birlikte yaşlı ve hasta ziyaretinde bulundular. Turgay OKUMUŞ |
![]() |
MESLEKLERİ TANIYORUZ Okulumuz 3 ve 4. sınıf öğrencilerinin bu haftaki konukları emniyet mensuplarıydı. |