![](images/avatar/29.jpg)
ÖMER ZİLAN
PAZAR - PAZAR ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
- Tarih: 24.05.2020Okunma: 611
Okuldan Benzer Haberler
-
ÖMER ZİLAN 611 KARANTİNA GÜNLERİNİ ULUSLARARASI eTWINNING PROJESİNE DÖNÜŞTÜRDÜK
-
ÖMER ZİLAN 785 PAZAR ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ DOLU DİZGİN
-
FİKRET ANDIÇ 853 MİSAFİRİNİZ VAR
-
FİKRET ANDIÇ 789 PAZAR ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ NDE AKRAN ARABULUCULUK MODELİ
-
FİKRET ANDIÇ 701 NAMAZ DAVETÇİSİ
-
FİKRET ANDIÇ 474 SABAH BULUŞMALARI
-
570 GENÇLİK ŞÜHEDANIN İZİNDE
KARANTİNA GÜNLERİNİ ULUSLARARASI eTWINNING PROJESİNE DÖNÜŞTÜRDÜK
Okulumuz öğrencileri evde kaldıkları bu karantina günlerini fizik öğretmenimiz Ömer ZİLAN'ın girişimleriyle Fransa,Romanya ve Türkiye ortaklı "LET'S BE PHOTO FRİENDS" adlı uluslararası eTwinning projesine dönüştürdüler.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/etkinlik_foto/dosya_20200530191438a.jpg)
Proje ortağı okul öğrencileri evde kaldıkları bu günlerde kimi zaman evlerinin pencerelerinden dışarıya bakarken kimi zaman ders çalışırken kimi zaman da ev işleri yaparken ki fotoğraflarını çektiler ve bunları diğer arkadaşlarıyla paylaştılar.Böylece bu süreçte yalnız olmadıklarının farkına vararak işbirliğinin keyfini yaşadılar.Ayrıca kullanmaya başladıkları web2.0 araçlarıyla da eğitimdeki yenilikleri fark ederek yeni bir şeyler öğrenmenin hazzını yaşadılar.(Projelerimiz devam edecek)
Etiketler: