İlyas DEMİR
- Tarih: 8.01.2020Okunma: 675
Okuldan Benzer Haberler
-
AMİNE ARSLAN - YASEMİN SAKA 442 VATANSEVERLİK KÖŞESİ OLUŞTURULDU
-
NURGÜL TERZİOĞLU 177 DEĞERLER KÖŞEMİZ
-
İlyas DEMİR 675 OKUMAYI SÖKTÜK, İLK MEKTUPLARIMIZI ASKERLERE YAZDIK
-
İlyas DEMİR 637 HER ATIK ÇÖP DEĞİLDİR
-
İlyas DEMİR 2294 GRUP ÇALIŞMASI İLE BAYRAMIMIZI KUTLUYORUZ
-
Alpaslan KUVEL 486 ÇOCUKLUĞUNU YAŞA ETKİNLİĞİ
OKUMAYI SÖKTÜK, İLK MEKTUPLARIMIZI ASKERLERE YAZDIK
Yolbaşı İlkokulu 1A sınıfı öğrencileri olarak, okuma yazmaya geçen öğrencilerimiz ile ilk mektuplarımızı yazdık.
Yolbaşı İlkokulu 1/A sınıfı öğrencileri olarak, ilkokuma yazmayı öğrenen öğrencilerimize, mektup yazma alışkanlığı kazandırmak için Hakkâri Dağ ve Komando Tugay Komutanlığı'na mektuplarımızı yazdık. Mektuplarını yazan öğrenciler, yeni yıl öncesi, mektuplarını tek tek gönderdiler.
Etiketler:
YORUMLAR
E
Elif Demir 9.01.2020
Cevapla
Miniklerin öğrendikleri tüm sesler bir araya gelmiş ve hayatlarında ilk kez mektup yazmanın gururuyla sayfalara dökülmüş,ne kadar güzel. Onlar için güzel deneyim güzel hatıra. Sizi ve öğrencilerinizi tebrik ederim.Geleceklerine unutulmayacak nice ilkler biriktirmeleri dileğiyle, iyi çalışmalar öğretmenim.
Miniklerin öğrendikleri tüm sesler bir araya gelmiş ve hayatlarında ilk kez mektup yazmanın gururuyla sayfalara dökülmüş,ne kadar güzel. Onlar için güzel deneyim güzel hatıra. Sizi ve öğrencilerinizi tebrik ederim.Geleceklerine unutulmayacak nice ilkler biriktirmeleri dileğiyle, iyi çalışmalar öğretmenim.