![](images/avatar/0.jpg)
İlyas DEMİR
- Tarih: 14.11.2019Okunma: 636
Okuldan Benzer Haberler
-
AMİNE ARSLAN - YASEMİN SAKA 442 VATANSEVERLİK KÖŞESİ OLUŞTURULDU
-
NURGÜL TERZİOĞLU 177 DEĞERLER KÖŞEMİZ
-
İlyas DEMİR 675 OKUMAYI SÖKTÜK, İLK MEKTUPLARIMIZI ASKERLERE YAZDIK
-
İlyas DEMİR 636 HER ATIK ÇÖP DEĞİLDİR
-
İlyas DEMİR 2294 GRUP ÇALIŞMASI İLE BAYRAMIMIZI KUTLUYORUZ
-
Alpaslan KUVEL 485 ÇOCUKLUĞUNU YAŞA ETKİNLİĞİ
HER ATIK ÇÖP DEĞİLDİR
Okul Dışı Öğrenme çalışmaları kapsamında, Sıfır Atık projesi hakkında öğrencilerimizi temelden bilinçlendirmek için, Rize Belediyesi'nin geri dönüşüm tesislerine (RİÇEV) ziyaret gerçekleştirdik.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_201911141714081.jpg)
Yolbaşı İlkokulu 1/A Sınıfı öğrencileri olarak, 1. ara tatil öncesi Rize'nin okul dışı öğrenme ortamlarına ziyarette bulunduk. Sıfır Atık bilinci oluşturmak amacıyla RİÇEV geri dönüşüm tesisine ziyarette bulunduk. Tesis sorumlusu mühendisler tarafından öğrencilerimize çöp ve atık arasındaki farklar, çöpe atılmaması gereken maddeler ve bu maddelerin nasıl geri dönüştürüldüğüne dair bilgi verildi. Emeği geçenlere teşekkür ederiz.
Etiketler: