![](images/avatar/0.jpg)
Ahmet PABUCCİ
ÇAMLIHEMŞİN - İSTANBUL TİCARET ODASI ŞEHİT BİNBAŞI ÖMER AKTUĞ ORTAOKULU
- Tarih: 01.01.2020Okunma: 894
Okuldan Benzer Haberler
-
Ahmet PABUCCİ 894 KİTAPLARIN SOHBET HAVASI
-
Ahmet PABUCCİ 801 LİSELERİ KEŞFEDİYORUM
-
Ahmet PABUCCİ 705 KİTAP CENNETİNE YOLCULUK
-
Ahmet PABUCCİ 636 GEÇMİŞE YOLCULUK
-
NİZAMETTİN YILMAZ 720 OKULUMUZDAN İL BİRİNCİSİ ÇIKARDIK
-
NİZAMETTİN YILMAZ 438 67.MEZUNİYET
-
520 ÇAYKUR RİZESPOR FUTBOL TAKIMI OKULUMUZDA
-
493 HER AY ÇOK ETKİNLİK
-
NİZAMETTİN YILMAZ 417 TÜRKİYE KUPASI MAÇINDAYIZ
-
567 ŞAMPİYONLAR ŞAMPİYON OKULDA
KİTAPLARIN SOHBET HAVASI
İlçemizde başlatılan kitap okuma projesiyle kitapların çocuklara benimsetilmesi ve sosyalleşmesi
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_20200101222429p.jpg)
Okulumuzda sınıflarımızın her birinde kitap okuma grupları oluşturularak 15 günde bir kitaplarımızın değiştirilmesi ve kitaplar hakkında öğrencilerimiz ve takım kaptanları olan öğretmenleri karşılıklı olarak belirlemiş olduğumuz çeşitli etkinliklerle yemek yeme,tatlı veya çay-kahve eşliğinde kitap okuma sohbetleri yaparak öğrencilerimizi ödüllendirerek sosyaleşmesini sağlıyoruz.Aynı zaman rol model olarak kitaplarımızın hayatımızın bir parçası olduğunu göstermeye çalışıyoruz.Çoçuklar bu grupta kalmak aynı zamanda çeşitli ortamlarda sohbet etmeleri için kitap okumalarına önem gösteriyorlar.Grubumuzda kitaplarını tanıtmaları bilinçli bir şekilde okuma ve kendilerini ifade edecekleri ortamlar oluşturmaya çalışıyoruz.
Etiketler: