İYİDERE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ve İYİDER İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ ARASINDA ( EĞİTİMDE İŞ BİRLİĞİ PROJESİ ) PROTOKOL İMZALANDI.

EĞİTİMDE İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ

İmzalanan eğitimde İşbirliği projesinin amacı; öğrencilerin ahlak, erdem, bilgi, estetik,ruh güzelliği ve merhamet duygusu ile yetişmelerini sağlamak. Milletimizi bir araya getiren değerlerin insani haslet ve faziletlerin nesilden nesile aktarılarak üretilmesine katkı sağlamak. Her yönden iyi yetişmiş ruhen ve bedenen dinamik bir gençliğe sahip olmasını temin ederek benimsetmek. Her türlü manevi rehberlik ve din hizmeti sunarak öğrencilerin sorumluluk sahibi olması, yeteneklerini geliştirmeleri, vatan millet,ezan,bayrak gibi milli ve manevi değerler doğrultusunda sosyal ve akademik gelişmelerine katkı sağlamak için eğitsel bir süreç içerisinde rol model olmak. Uyuşturucu sigara ,alkol gibi zararlı alışkanlıklardan gençliği uzak tutmak. Bilişim teknolojilerini (cep telefonu , bilgisayar, tablet vb.) zarar verecek şekilde kullanmasını önlemek ve bilinçli kullanılmasına yönelik rehberlik yapmak. Bu amaçlar doğrultusunda ilçe milli eğitim müdürümüz Tarık ER ve ilçe müftümüz Yusuf KARS'ın  istişaresi doğrultusunda protokol imzalanması kararı alındı. 31.12.2019 tarihi itibari ile iki kurum arasında gerçekleşen protokol işbirliği ile  ilçe milli eğitim müdürlüğü, ilçe müftülüğü ve okullarımızın belirleyeceği konularda kurumlarımızın hepsinin dahil olacağı eğitim seminerleri verilecektir. Amacımız gençlerimize güzel ahlak özveri aşılamaktır. Yapılan bu işbirliği protokolu ilçemize hayırlı olsun.Etiketler:   

YORUMLAR


A
AKİF KIZILKAN      1.01.2020     
Gençler için faydalı olacağına inanıyorum.

 • T
  Tarık ER      1.01.2020
  Akif Bey ilginiz için teşekkür ederiz.
Y
Yaşar Koçak      1.01.2020     
Pek çok kurum için örnek çalışma. Emeği geçenleri tebrik ediyorum...

 • T
  Tarık ER      1.01.2020
  İlçemiz adına elimizden geldiği kadar farklı çalışmalar ile hizmet vermeye gayret göstereceğiz. İlginiz için teşekkür ederiz sayın müdürüm.
S
Selçuk Kalyoncu      2.01.2020     
Milli ve manevi değerlerin öğrencilere ve velilere aktarılmasında önemli bir işbirliği. Emeği geçenlere teşekkürler.

 • T
  Tarık ER      2.01.2020
  Selçuk Bey ilginiz için teşekkür ederiz.