![](images/avatar/0.jpg)
Esra ÇAVDAR
- Tarih: 23.10.2019Okunma: 2080
Okuldan Benzer Haberler
-
Emre ÇELİKÖRS 414 "TEMİZLİK İMANDANDIR"
-
Esra ÇAVDAR 954 FENCE KARA LAHANA SARMASI
-
MUSTAFA KÜÇÜKKESKİN 830 İSLAM DÜŞÜNÜRLERİ VE GÜNÜMÜZDEKİ ETKİLERİ
-
Esra ÇAVDAR 2080 BİLİM SEVERLER BİLİM MERKEZİNDE
-
620 Bilim Sokağımız Ufuk Açıyor
-
507 Filografi Kursumuz Başladı
-
429 Huzur Evi Ziyareti
-
396 Zeka Oyunları Sınıfımız
-
MUSTAFA KÜÇÜKKESKİN 489 YAZ DÖNEMİ DESTEKLEME VE YETİŞTİRME KURSLARIMIZ
BİLİM SEVERLER BİLİM MERKEZİNDE
Okulumuzda 7.sınıfta öğrenim gören öğrenciler ile fen bilimleri dersi kapsamında Okul Dışı Öğrenme Ortamı olarak Rize Belediyesi Bilim Merkezine gezi düzenlenmiştir.
7.sınıfta öğrenim gören 30 öğrenci ile düzenlenen Bilim Merkezi gezisinde, öğrenciler bilimsel aletlerin çalışma prensiblerini farklı atölyeler eşliğinde eğlenerek öğrendiler.
Ayrıca öğrenciler yaparak yaşayarak yapılan etkinliklerle araştırma ve sorgulama ufuklarını genişletmiş oldular.
Etiketler:
YORUMLAR
Y
D
Davut TİRYAKİ
25.10.2019
Cevapla
öğrencinin öğrenmede aktif olarak rol aldığı, yaparak yaşayarak öğrendiği, çevresiyle öğrendiği konuları ilişkilendirdiği ve sosyal yaşantısı ile bağlantılar kurduğu bütün etkinlikler bizi direkt sonuca götüren etkinliklerdir. Tebrik Ediyorum...
öğrencinin öğrenmede aktif olarak rol aldığı, yaparak yaşayarak öğrendiği, çevresiyle öğrendiği konuları ilişkilendirdiği ve sosyal yaşantısı ile bağlantılar kurduğu bütün etkinlikler bizi direkt sonuca götüren etkinliklerdir. Tebrik Ediyorum...
M
MUSTAFA KÜÇÜKKESKİN
25.10.2019
Cevapla
Fen Bilimleri öğretmenimiz Esra Çavdarı örnek uygulamalarından ve öğrencilere ufuk açıcı etkinlikleri sürekli olarak düzenlemesinden dolayı tebrik eder başarılarının devamını dileriz.
Fen Bilimleri öğretmenimiz Esra Çavdarı örnek uygulamalarından ve öğrencilere ufuk açıcı etkinlikleri sürekli olarak düzenlemesinden dolayı tebrik eder başarılarının devamını dileriz.
F
M