![](images/avatar/0.jpg)
serhat kartal
- Tarih: 22.04.2019Okunma: 524
Okuldan Benzer Haberler
-
SERHAT KARTAL 568 OKUL DIŞI ÖĞRENME ORTAMI
-
413 MUHLAMA YARIŞMASI
-
450 OKUMAK YAŞAMAKTIR PROJESİ
-
502 KARİYER VE GİRİŞİMCİLİK ETKİNLİĞİ MİSAFİRİMİZ
-
Halim PEHLİVAN 508 ÇMTAL ÇAYELİ ORYANTİRİNG ETKİNLİĞİ
-
648 ÇAYELİLİ ÇANAKKALE ŞEHİTLERİ HATIRA ORMANI
-
serhat kartal 461 KARİYER VE GİRİŞİMCİLİK ETKİNLİĞİ
-
serhat kartal 524 OKUMAYI ÖĞRENEN MİNİKLERE SÜRPRİZ
-
serhat kartal 440 YİYECEK VE İÇECEK HİZMETLERİ ÖĞRENCİLERİNE BIÇAK SEMİNERİ
-
703 SAĞLIKLI BESLENME SAĞLIKLI OKUL KAHVALTI ETKİNLİĞİMİZ
OKUMAYI ÖĞRENEN MİNİKLERE SÜRPRİZ
Okulumuz Yiyecek Ve İçecek Hizmetleri öğrencileri Okumak Yaşamaktır projesi kapsamında,İshakoğlu İlköğretim Okuluna bir ziyaret gerçekleştirdiler.Etkinliğe Kaymakamımız Sayın Mehmet ÖZTÜRK ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin Şahin de katıldılar.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_20190422141732.jpg)
Etkinlik kapsamında 1.sınıf öğrencilerine, Kaymakamımız,Milli Eğitim Müdürümüz ve öğretmenlerimiz tarafından kitap ve kendileri için özel olarak hazırlanmış, okumak yaşamaktır temalı kurabiyeler dağıtıldı.
Günün anısına sınıf öğretmenlerine de Cin Ali kitabı hediye edildi. İlçe Kaymakamımız Sayın Mehmet ÖZTÜRK,minik kareşlerimizle yakından ilgilendi ve onlara okumanın öneminden bahsederek, okumaktan vazgeçmemelerini öğütledi.
Kaymakamımız ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz bu etkinlikte emeği geçen idareci,öğretmen ve öğrencilere teşekkür etti. Biz de kendilerine bu güzel ve anlamlı etkinlikte bizlerle beraber oldukları için teşekkür ediyoruz.
Etiketler: