Kadem BAKIRCI
- Tarih: 04.04.2019Okunma: 1034
Okuldan Benzer Haberler
-
AYSUN ŞALCIOĞLU 267 MİSAFİRİNİZ VAR
-
AYSUN ŞALCIOĞLU 275 GENÇLİK HAFTASI
-
Elif Arıman 62 YENİDEN KULLANMA ETKİNLİĞİ
-
AYSUN ŞALCIOĞLU 456 I LOVE YOU MATH ETWINNING: KÜBİZM VE MATEMATİK
-
AYSUN ŞALCIOĞLU, Güven Şahin 267 MİSAFİRİNiz VAR
-
Aynur Yılmaz, Aylin Kaya Koto, Güven Şahin 112 MİSAFİRİN VAR
-
Güven Şahin 80 MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULUNDA KANO SPORU TANITIMI
-
Aylin Kaya Koto 173 MİSAFİRİN VAR
-
AYSUN ŞALCIOĞLU 380 MİSAFİRİN VAR
-
Berna Özpirinç 89 MİSAFİRİNİZ VAR
İNGİLİZCE SPOR ÜNİTESİNİ RİZESPOR İLE İŞLEDİK
5-A Hazırlık İngilizce sınıfımız, "Spor" ünitesi için ve Çaykur Rizespor-Beşiktaş maçı öncesi futbolculara moral vermek için Rizespor antramanina katıldılar.
"Spor" ünitesi için Çaykur Rizespor tesislerine giden 5-A Hazırlık İngilizce sınıfımız ,okulda İngilizce Öğretmeni Esra AKTAŞ rehberliğinde yazdıkları İngilizce ve Türkçe mektupları Rizesporlu oyunculara verdiler.Rizesporlu futbolcuların yakından ilgilendiği öğrencilerimiz, futbolculara futbola dair sorular sorup başarı dıleklerini ilettiler. Çaykur Rizespor teknik direktörü Okan BURUK ,sınıf adına bir öğrencimizin okluduğu mektup karşısında oldukça duygulandi.Öğrencilerimizin üzerindeki Rizespor formalarını tek tek imzaladi ve öğrencilerimizin takdim etiği çiçek ve çıkolatayi alıp topluca resim çektirdiler.Böylece spor ünitesine eğlenceli bir şekilde tamamlandi ve Beşiktaş maçı öncesi futbolcularda moral buldu.
Etiketler: