![](images/avatar/0.jpg)
NİZAMETTİN YILMAZ
ÇAMLIHEMŞİN - İSTANBUL TİCARET ODASI ŞEHİT BİNBAŞI ÖMER AKTUĞ ORTAOKULU
- Tarih: 14.06.2019Okunma: 433
Okuldan Benzer Haberler
-
Ahmet PABUCCİ 888 KİTAPLARIN SOHBET HAVASI
-
Ahmet PABUCCİ 795 LİSELERİ KEŞFEDİYORUM
-
Ahmet PABUCCİ 700 KİTAP CENNETİNE YOLCULUK
-
Ahmet PABUCCİ 630 GEÇMİŞE YOLCULUK
-
NİZAMETTİN YILMAZ 707 OKULUMUZDAN İL BİRİNCİSİ ÇIKARDIK
-
NİZAMETTİN YILMAZ 433 67.MEZUNİYET
-
514 ÇAYKUR RİZESPOR FUTBOL TAKIMI OKULUMUZDA
-
482 HER AY ÇOK ETKİNLİK
-
NİZAMETTİN YILMAZ 410 TÜRKİYE KUPASI MAÇINDAYIZ
-
560 ŞAMPİYONLAR ŞAMPİYON OKULDA
67.MEZUNİYET
1952 yılından beri eğitim öğretim faaliyetlerine devam eden okulumuz 67.dönem mezunlarını yapılan törenle uğurladı.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_20190614210053.jpg)
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan programımız okul müdürümüz sayın Nizamettin YILMAZ'IN ve okulumuzdan ayrılacak olan Suzan GÜVEN öğretmenimizin konuşmalarıyla devam edildi.
Okul müdürümüz sayın Nizamettin YILMAZ bu sene oldukça başarılı bir yıl geçirildiğini bütün kademelerde başarılı çalışmalar yapıldığını dile getirdi.Çalışmalarından ötürü tüm öğretmen arkadaşlara teşekkürlerini sunan Nizamettin YILMAZ'IN ardından sınıf öğretmenimiz Suzan GÜVEN tüm personele teşekkürlerini sunarak veda niteliğindeki konuşmasını yaptı.
Bu sene yapılan kompozisyon yarışmasında ilçe ve il birincisi olan Remziye KIZMIŞ adlı öğrencimize de tebriklerini dile getiren okul müdürümüz son beş yılda üst üste il ve Türkiye birincisi çıkaran okulumuzun hedefinin hep birincilik olduğunu dile getirdi.Fotoğraf, karne, belge dağıtımının ardından hatıra mezuniyet fotoğrafları çekildi ve kep töreninin ardından programımız sona erdi.
Etiketler: