![](images/avatar/0.jpg)
MESUT AYKUT
- Tarih: 11.06.2019Okunma: 676
Okuldan Benzer Haberler
-
İNCİ YILDIZ 76 MİSAFİRİNİZ VAR
-
KADİR DELİBAŞ 74 ATASÖZLERİ VE DEYİMLERİMİZ
-
Nursema Atagün,Pınar Gül ve Meryem Demircioğlu 123 MİSAFİRİNİZ VAR
-
Emin Mahmutoğlu 79 TURŞULARIMIZ HAZIR
-
Emin Mahmutoğlu 200 MİSAFİRİNİZ VAR
-
Gülüzar Yazar 137 MİSAFİRİNİZ VAR
-
Göksel Yıldırımkaya 115 ÇÖMLEK YAPIYORUZ
-
Göksel Yıldırımkaya 146 YERLİ MALI HAFTASI
-
Emin Mahmutoğlu 266 MİSAFİRİNİZ VAR
-
Emin Mahmutoğlu 155 MİSAFİRİNİZ VAR
MERKEZ FATİH İLKOKULU MEZUNİYET TÖRENİ
Ardeşen Merkez Fatih İlkokulu 4. sınıf öğrencileri düzenlenen mezuniyet töreninde cüppe giyip kep atarak, ilkokulu bitirmenin mutluluğunu yaşadılar.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_20190611195827.jpg)
Mezuniyet töreninde konuşan Ardeşen Merkez Fatih ilkokul'u Müdürü Metin HACIOĞLU, "Merkez Fatih İlkokulu olarak okulumuzun fiziki donanımları ile her türlü sosyal imkânlarına yeterli hale getirildi. Temel eğitimlerinin birinci aşaması bu dönem sonu itibari ile sonuçlanacak, ortaokulda farklı bir versiyon farklı bir uygulama tarzına geçecekler, bu yıla kadar sınıf öğretmenlerinin anne yarısı, baba şefkati gözetiminde ve onların kanatları altında olan yavrularımız bu dönem sonu ile biraz daha kendi ayakları üzerinde duracaklar ama biz onları yine yakından takip ediyor olacağız. Mezun olmanın mutluluğunu aileleri, öğretmenleri ve arkadaşlarıyla paylaşan öğrencilerimizi kutlar, başarılarının hayatları boyunca devam etmesini dilerim.” dedi.
Etiketler: