![](images/avatar/0.jpg)
- Tarih: 29.03.2019Okunma: 497
Okuldan Benzer Haberler
-
Murat CİHAN 51 YEMEK YARIŞMASI
-
Murat CİHAN 176 SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZIN İLİMİZİ ZİYARETİ
-
Murat CİHAN 118 ÖĞRENCİLERİMİZ ŞEHİTLERİNE BAYRAK OLDU.
-
Arzu Telci 318 BAĞIMLI OLMA, ÖZGÜR OL
-
Muhammet KAN 577 ÖĞRENCİLERİMİZ KORKUT ATA DA
-
Muhammet KAN 937 EKREM ORHON MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİNDE İNGİLİZCE BİLGİ YARIŞMASI
-
Murat CİHAN 527 ŞEHİTLERİMİZİ MİSAFİR EDİYORUZ.
-
Muhammet KAN 465 ÖĞRENCİLERİMİZİN BECERİ EĞİTİMİ SINAVLARINI YAPTIK
-
Muhammet KAN 670 HER YIL OLDUĞU GİBİ BU YIL DA AŞURE AYINDA MAHALLE SAKİNLERİNE AŞURE DAĞITTIK
-
867 DÜNYA MUTFAĞI
İŞ BAŞINDA EĞİTİM
Okulumuz Yiyecek İçecek Hizmetleri Alanı, 12 Mutfak ve 12 Pastacılık sınıfı öğrencileri, ilimiz Ardeşen ilçesinde faaliyet gösteren Cake House Pastanesinde iş başı eğitimi yaptılar.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_20190329142746.jpg)
Okulumuz Yiyecek İçecek Hizmetleri Alanı, 12 Mutfak ve 12 Pastacılık sınıfı öğrencileri, ilimiz Ardeşen ilçesinde faaliyet gösteren Cake House Pastanesinde iş başı eğitimi yaptılar. İşletme sahibi ve pasta ustası Mehmet Kibar CİVAOĞLU öğrencilerimizi karşılamış, turizmde pastacılık sektörü, sektörde eğitimin önemi ve işletmesi hakkında bilgiler vermiştir. Daha sonra öğrencilerimizle birlikte işletme mutfağına geçen Mehmet Kibar CİVAOĞLU, yaklaşık 4 saat süren ´´WORKSHOP´´ çalışması yaparak, işletmesinde yapmış olduğu ürünleri uygulamalı olarak anlatmış ve yapılış aşamalarını göstermiştir. Kendisine ait olan bir çok ürünün reçetelerini öğrencilerle paylaşmış ve öğrencilerin katılımıyla Makaron, Davils Cake, çikolatadan dekorlar yapımı üzerine uygulamalı eğitimler vermiştir.
Etiketler: