![](images/avatar/0.jpg)
ÇAYELİ - Çayeli Hacı Ahmet Hamdi İshakoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
- Tarih: 27.05.2019Okunma: 566
Okuldan Benzer Haberler
BİRLİKTE MUTLU YARINLARA PROJESİ
Çayeli Kaymakamlığı ve Çayeli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün yürüttüğü "Birlikte Mutlu Yarınlara" projesi çerçevesinde öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz haftasonu Rize´de kahvaltı ve tiyatro etkinliğine katıldılar.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_20190527114413.jpg)
Çayeli Kaymakamlığı ve Çayeli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün yürüttüğü "Birlikte Mutlu Yarınlara" projesi çerçevesinde öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz haftasonu Rize´de kahvaltı ve tiyatro etkinliğine katıldılar.
Etkinliğin masraflarını karşılayan Çayeli Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Birimine teşekkür ederiz.
Etiketler: