![](images/avatar/0.jpg)
MERYEM TURGUT
- Tarih: 28.05.2019Okunma: 490
Okuldan Benzer Haberler
-
MERYEM TURGUT 510 ERDEM DERGİSİNİN 14. SAYISI OKUYUCUYLA BULUŞTU
-
MERYEM TURGUT 615 OKUL DIŞI ÖĞRENME TOMON ETKİNLİĞİ
-
576 İLK FELSEFE DERGİMİZ PARADİGMA YAYINLANDI
-
795 TİYATRO İLE İNGİLİZCE SINAVI
-
444 TOPRAĞA VE ÇEVREYE DOKUNMAK
-
460 TİYATRO İLE İNGİLİZCE SINAVI
-
465 FUAT SEZGİN VE İSLAM MEDENİYETİ SEMPOZYUMU
-
786 GELECEĞE MEKTUP
-
645 RSBLFM Yayında
-
389 Pansiyonda Kalan Öğrencilerimize Yönelik Sinema Etkinliği Gerçekleştiriyoruz
11. SINIF VELİLERİMİZLE YKS YAZ KURSUNU VE ÜNİVERSİTE HAZIRLIK SÜRECİNİ KONUŞTUK
Seneye okulumuzda 12. Sınıf olacak öğrenciler için okulumuzda düzenlenecek yaz kursu ve seneye hafta sonu yapılacak olan destekleme kursları için velilerimiz bilgilendirildi.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_20190528220935.jpg)
Okulumuzun konferans salonunda yapılan toplantıya okul yöneticilerimiz, rehberlik öğretmenimiz ve kursta görev alacak öğretmenlerimiz tam kadro katıldı. Süreç hakkında velilerimize sunum yapan okul müdürümüz Meryem TURGUT, yarışın bugün itibariyle başladığını, bu süreçte yaz dönemi çalışmasının önemli olduğunu ve bu işi ancak veli, okul ve öğrenci işbirliği ve takibiyle başarabileceklerini belirtti. Öğrencilerin başarılı olması için okul olarak her türlü özveriyi göstereceklerini ifade etti. Toplantı velilerin okul yönetimine teşekkürleriyle sona erdi.
Etiketler: