![](images/avatar/0.jpg)
Serpil Yıldız Mahmutoğlu
MERKEZ - Hasan Kemal Yardımcı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
- Tarih: 23.03.2021Okunma: 446
Okuldan Benzer Haberler
-
Serpil Yıldız Mahmutoğlu 376 "TEMİZ TUNA TEMİZ KARADENİZ" ERASMUS+ KA229 PROJEMİZİN BEŞİNCİ HAREKETLİLİĞİNİ TÜRKİYENİN DÜZCE ŞEHRİNDE GERÇEKLEŞTİRDİK
-
Serpil Yıldız Mahmutoğlu 701 "TEMİZ TUNA TEMİZ KARADENİZ" ERASMUS+ KA229 PROJEMİZİN DÖRDÜNCÜ HAREKETLİLİĞİNİ SIRBİSTANIN BELGRAD ŞEHRİNDE GERÇEKLEŞTİRDİK
-
Serpil Yıldız Mahmutoğlu 668 "TEMİZ TUNA TEMİZ KARADENİZ" ERASMUS+ KA229 PROJEMİZİN ÜÇÜNCÜ HAREKETLİLİĞİNİ ROMANYANIN KÖSTENCE ŞEHRİNDE GERÇEKLEŞTİRDİK
-
Serpil Yıldız Mahmutoğlu 418 "TEMİZ TUNA TEMİZ KARADENİZ" ERASMUS+ KA229 PROJEMİZ İKİNCİ HAREKETLİLİĞİNİ AVUSTURYANIN BAŞKENTİ VİYANADA GERÇEKLEŞTİRDİ
-
Serpil Yıldız Mahmutoğlu 521 "TEMİZ TUNA TEMİZ KARADENİZ" ERASMUS+ KA229 PROJEMİZ İLK HAREKETLİLİĞİNİ MACARİSTANIN BAŞKENTİ BUDAPEŞTEDE GERÇEKLEŞTİRDİ
-
Serpil Yıldız Mahmutoğlu 628 OKULUMUZ MAVİ OKUL ETİKETİ ALMAYA HAK KAZANDI
-
Serpil Yıldız Mahmutoğlu 592 "CLEAN DANUBE CLEAN BLACK SEA" ETWINNING PROJEMİZDE SANAL SERGİMİZ
-
Serpil Yıldız Mahmutoğlu 427
-
Serpil Yıldız Mahmutoğlu 531 "CLEAN DANUBE CLEAN BLACK SEA" ETWINNING PROJEMİZDE YAPBOZ ETKİNLİĞİ
-
Serpil Yıldız Mahmutoğlu 446 "CLEAN DANUBE CLEAN BLACK SEA" PROJE EKİBİ ÇEVRİMİÇİ ETKİNLİKLERDE BULUŞUYOR
"CLEAN DANUBE CLEAN BLACK SEA" PROJE EKİBİ ÇEVRİMİÇİ ETKİNLİKLERDE BULUŞUYOR
"Clean Danube Clean Black Sea" eTwinning ve Erasmus+ Proje Ortakları Olarak Öğrencilerimizle Çevrimiçi Etkinliklere Devam Ediyoruz
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/142371616516531.png)
Proje aktivitelerimizi değerlendirme ve şehrimizdeki çevresel sorunları tartışma amacıyla tüm ortaklarımızın(Türkiye,Sırbistan,Avusturya,Macaristan,Romanya) da katkısıyla bir çevrimiçi öğrenci buluşması gerçekleştirmiş bulunmaktayız.Etkinliğimizde öğrencilerimiz arasında çevresel konularla ilgili fikir alışverişleri yapılmakla birlikte projede tamamlanmış olan etkinlikler de değerlendirilmiştir.Etkinliklerde kullanılan web2.0 araçları ve bunların ileride ne gibi alanlarda fayda sağlayacağı üzerine de fikirlerini beyan eden öğrencilerimiz, keyifle ve gayretle yürütmekte olduğumuz projemizin topluma katkısı üzerinde memnuniyetlerini de birbirleriyle paylaşma şansı bulmuşlardır.
Etiketler: