![](images/avatar/0.jpg)
Sırrı Atalay KARAMAN
MERKEZ - RİZE BORSA İSTANBUL MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
- Tarih: 9.02.2021Okunma: 539
Okuldan Benzer Haberler
-
İlkay KABAOSMANOĞLU 35 BEN HER YERDE VARIM
-
İlkay KABAOSMANOĞLU 34 MÜNAZARA YARIŞMASI
-
Bahtiyar ÇORUH 34 ENGELLERİ SEVGİ İLE AŞIYORUZ
-
Belkız DELİHASAN 54 MİSAFİRİNİZ VAR
-
Dursun MARAŞ 62 MİSAFİRİNİZ VAR
-
BURAK TURGUT 60 MİSAFİRİNİZ VAR
-
ÜMİT YILANDİLOĞLU 119 BİLEK GÜREŞİ
-
Ümit YILANDİLOĞLU 89 MİSAFİRİNİZ VAR
-
İlkay KABAOSMANOĞLU 73 TÜRKİYE GÜREŞ ŞAMPİYONASINDA OKULUMUZA BİR MADALYA ...
-
İlkay KABAOSMANOĞLU 91 DÖNEM SONU ETKİNLİK HAFTASI
İMKB YARINLARA OKUYORUM 2021
Okulumuz Müdür yardımcısı Belkıs DELİHASAN ve İngilizce öğretmeni Zeynep ÖZKARA KONUR'un başlatmış olduğu İMKBYARINLARAOKUYORUM2021 etkinliği ile uzaktan eğitim sürecinde öğrencilerimizi kitap okuma alışkanlıklarını artırmak amaçlanmıştır.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_20210209150526.jpeg)
Okulumuz öğrencileri ve öğretmenlerimizle katılımıyla her akşam 20.00-21.00 saatleri arasında öğrencilerimizin az 20 sayfa kitap okuması beklenmektedir. Kitap okudukları anı fotoğraflayarak açmış olduğumuz @imkbyarınlaraokuyorum2021 sosyal medya sayfasına etiket yapıp katılmış oluyorlar. Katılımcı öğrencilerimiz arasından haftalık çekilişler yaparak istediği bir kitabı hediye ederek katılıma teşvik etmeye çalışıyoruz.
Etiketler: