Abdullah TOSUN
- Tarih: 24.12.2020Okunma: 408
Okuldan Benzer Haberler
-
Abdullah TOSUN 196 CODEWEEK KODLAMA ÇALIŞMALARI
-
Nur AKKOYUN 317 EMPATİ ÇARKI ÇEVRİLİYOR
-
Gülsüm TİRYAKİ 247 GÖZLERİMİZİ KAPAYALIM ENGELLERİ HEP BİRLİKTE AŞALIM
-
Abdullah TOSUN 475 KODLABÜYÜ.KODRİS İLE KODLAMA ÇALIŞMALARI
-
Abdullah TOSUN 311 YERLİ MALI HAFTASI ETKİNLİKLERİ
-
Abdullah TOSUN 444 BİLGE KUNDUZ ULUSLARARASI ENFORMATİK VE BİLGİ-İŞLEMSEL DÜŞÜNME ETKİNLİĞİ
-
Abdullah TOSUN 297 KODLAMA ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR
-
Abdullah TOSUN 276 AVRUPA KOD HAFTASI
-
Abdullah TOSUN 291 CODEWEEK KODLAMA ÇALIŞMALARI
-
Abdullah TOSUN 345 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI ÇOŞKUYLA KUTLANDI
MANGALA TURNUVASI
Araştır Öğren Tasarla Oyna Paylaş Search Learn Design Play Share etwinning projemiz kapsamında öğrencilerimizle mangala turnuvası düzenlendi.
Araştır Öğren Tasarla Oyna Paylaş / Search Learn Design Play Share etwinning projemiz kapsamında planımız doğrultusunda seçmiş olduğumuz zeka oyununun öğretimi 3 hafta sürüyor. Öncelikle projede yer alan öğrencilerimizden plan doğrultusunda verilen zeka oyununu araştırmalarını ve öğrenmiş oldukları bilgileri sunum hazırlayarak video kaydı şeklinde bize sunmalarını istiyoruz. Sunumlarını yapan öğrencilerimize dönüt vererek hatalı ve eksik öğrenmeleri varsa gideriyoruz. Zeka oyununun öğretimi aşaması tamamlandıktan sonra ikinci aşamamız olan tasarlama aşamasını gerçekleştirmelerini evlerinde yer alan geri dönüşüm malzemelerini kullanarak öğrenmiş oldukları zeka oyununu tasarlamalarını istiyoruz. Son aşamada ise tasarlamış oldukları oyunlarla evden seçmiş oldukları bir kişiyle oynayarak oyunu onada öğretmesini istiyoruz yani öğrenmiş oldukları bilgileri paylaşmalarını istiyoruz. Tüm aşamaları bitiren öğrencilerimizle online ortamda mangala turnuvası düzenledik. Öğrencilerimizi süreçte motive etmek ve kazananları kutu zeka oyunları ile ödüllendirmek amacıyla yapmış olduğumuz turnuvamızda kazanan öğrencileri sürpriz kutu zeka oyunları ve başarı belgesi ile ödüllendirdik.
Etiketler: