![](images/avatar/0.jpg)
HIZIR SEFERİNOĞLU
ARDEŞEN - ARDEŞEN NECİP FAZIL KISAKÜREK İMAM HATİP ORTAOKULU
- Tarih: 20.12.2020Okunma: 464
Okuldan Benzer Haberler
-
HIZIR SEFERİNOĞLU 183 TÜRKÇESİ VARKEN…
-
Dursun Ali DEMİROK 219 CAMİLER VE DİN GÖREVLERİ HAFTASI ETKİNLİĞİMİZDEN
-
ÜLKÜ AĞGÜL 155 MEVLİD-İ NEBİ HAFTASI PROGRAMI DÜZENLEDİK
-
HIZIR SEFERİNOĞLU 138 YAZARLARIMIZLA GURURLUYUZ!
-
HIZIR SEFERİNOĞLU 517 Z-KÜTÜPHANE GİDEN YOLLARDA ZENGİN
-
HIZIR SEFERİNOĞLU 593 MEHMET ÂKİFE MEKTUP VAR
-
HIZIR SEFERİNOĞLU 895 İYİLİK YAPMAK ÇOCUK OYUNCAĞI PROJESİ
-
AYŞE GİRGİN ÇATAN 447 THE EUROPEAN DAY OF LANGUAGES
-
Hüseyin İZZETHAN 612 5,6,7 VE 8. SINIFLARA HAZIR BULUNUŞLUK SINAVLARINI YAPTIK.
-
HIZIR SEFERİNOĞLU 818 4x4LÜK ÇOCUĞUM KİTAP OKUMA PROJEMİZ
İKİNCİ KİTAP SÖYLEŞİMİZ
Necip Fazıl Kısakürek İmam Hatip Ortaokulu olarak iki yıldır yürütmekte olduğumuz, özgün projemiz Harika 8'lere bu yıl pandemi nedeniyle farklı bir formatla devam ediyoruz.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_20201220140941.jpeg)
Sene başında okulumuzun Türkçe zümresi tarafından çocukların okuyabilecekleri kitaplar listesi yayımlandı. Bunun yanı sıra bir dönem boyunca çocukların mutlaka okuması gereken ve her şube düzeyi için farklılık gösteren dörder kitap belirlendi. Öğrencilerle bu kitapları konuşmak üzere her ay için online kitap söyleşisi planlanlandı. Birinci söyleşide çocuk edebiyatının öncü kalemlerinden Miyase SERTBARUT okulumuza konuk olmuştu. İkinci söyleşimizde ise çocuklara edebiyatımızın Mehmet Akif Ersoy, Sait Faik Abasıyanık ve Ömer Seyfettin gibi önemli kalemleri tanıtıldı. Ayrıca söyleşide hocaların yanı sıra öğrencilerin de kitap tanıtımları yapması sağlandı. Çocukların okumuş oldukları kitapları büyük bir hevesle birbirlerine önerdikleri söyleşinin hazırlanmasında emeği geçen Türkçe zümresi öğretmenlerine teşekkürlerimizi sunuyor, okuma aşkımızın daim olmasını diliyoruz.
Etiketler:
YORUMLAR
Türkçe zümremiz HIZIR SEFERİNOĞLU,ÖMER SALİH, AYSEL KURU VE AYŞE KUTANİSi tebrik ediyorum. Uzaktan eğitim sürecinde de okumayı öğrencilerine devam ettiriyorlar
öğretmen ve öğrencilerimi canı gönülden tebrik ediyorum... başarılarının devamını dilerim