![](images/avatar/0.jpg)
Meryem EĞRİOĞLU
- Tarih: 23.11.2020Okunma: 692
Okuldan Benzer Haberler
-
Fadime KARAASLAN 429 DOĞAMIZ İÇİN TİŞÖRT TASARLADIK.
-
Seher Sayın 580 EKOTİMLERİMİZİN GERİ DÖNÜŞÜM KUTULARI
-
Seher Sayın 511 EKOTİMLERİMİZİN TİŞÖRT TASARIMI
-
Fadime KARAASLAN 469 FİDAN DİKİM ETKİNLİĞİMİZ
-
Fadime KARAASLAN 456 EVLERİMİZ GERİ DÖNÜŞÜM YUVASI
-
Seher Sayın 480 FİDAN DİKME ETKİNLİĞİMİZ
-
Meryem Eğrioğlu 464 ŞEHR-İ AY
-
Meryem EĞRİOĞLU 692 FELSEFE GÜNÜ YAZAR-ÖĞRENCİ-ÖĞRETMEN BULUŞMASI
-
Meryem Eğrioğlu 676 STEM ÇOCUK KULÜBÜNDEN EL BECERİSİ ETKİNLİĞİ
-
Meryem Eğrioğlu 808 STEM everyway that we can Projesi İle Romanya ve Azerbaycan'a Ulaştılar
FELSEFE GÜNÜ YAZAR-ÖĞRENCİ-ÖĞRETMEN BULUŞMASI
Tobb İlkokulu sınıf öğretmeni Meryem Eğrioğlu ve Masalperest Yayınevi işbirliği ile ülkemizin çeşitli illerinden 25 öğretmenin öğrencileri ile yazar Serhan Kürşat Kansu ile biraraya geldi.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_20201123092041D.jpg)
Tobb İlkokulu sınıf öğretmeni Meryem Eğrioğlu ve Masalperest Yayınevi işbirliği ile ülkemizin çeşitli illerinden 25 öğretmenin öğrencileri ile yazar Serhan Kürşat Kansu ile biraraya geldi.
Etkinlik 161 kişinin katılımı ile iki oturum şeklinde Zoom platformunda gerçekleşti.
Yazarın 'Adını Arayan Aslan' ve Sırtımdaki Okyanus' kitabını okuyan öğrenciler yazar ile hem 'felsefe' hem de 'yaratıcılık' üzerine sohbet etti.
Serhan Kansu,çocuklara; bilgisayar oyunlarının yaşamları üzerindeki tahribatına dikkat çekmiş,doğa ve hayvanlar ile etkileşimde olmalarını,oyun oynamalarını,hatta kendi oyuncaklarını tasarlamalarını söyledi.
Yazar "hayal kurma"etkinliği ile öğrencilere hem geleceğin mesleklerine yönelmelerini,kendi hayallerini anlatacakları kitapları yazmaya teşvik etmiştir.Kitap okumanın hayal dünyalarına katkılarını açıklayan yazar ,Tobb İlkokulu kütüphanesine de kitap gönderme sözü vermiştir.Pandemi ve ara tatil nedeniyle evlerine kapanan öğrenci ve öğretmenlere misafir olan yazar ,uygun şartlarda il ziyaretinde bulunma sözü de verdi.
Etiketler: