![](images/avatar/0.jpg)
Hamza OKUMUŞ
- Tarih: 20.05.2020Okunma: 772
Okuldan Benzer Haberler
-
Hamza OKUMUŞ 767 KLİNİK PSİKOLOG MEHMET DİNÇ İLE ÇEVRİMİÇİ SÖYLEŞİ PROGRAMI DÜZENLEDİK
-
Hamza OKUMUŞ 842 8.SINIF ÖĞRENCİLERİMİZ İÇİN ÇEVRİMİÇİ SINAV KAYGISI SEMİNERİ YAPILDI.
-
Hamza OKUMUŞ 772 TECRÜBE KONUŞUYOR
-
Hamza OKUMUŞ 893 HELAL GIDA KONFERANSI
-
Hamza OKUMUŞ 626 TUBİTAK BİLİM SÖYLEŞİLERİ
-
491 TEKNOLOJİ TASARIM DERSİ BUNU BEN YAPTIM SERGİSİ
-
559 KİTAP VE ZEKA KUMBARAM ETKİNLİĞİMİZ
-
1389 2023 VİZYON KONUŞMALARI
-
534 HERKESE SESLENİYORUZ! İSİMLİ ORTAK E-TWINNING PROJESİ
-
Hamza OKUMUŞ 625 TÜBİTAK 4006 BİLİM FUARIMIZ FARK YARATTI (PAZAR İMAM HATİP ORTAOKULU)
TECRÜBE KONUŞUYOR
Okulumuz İngilizce öğretmeni Halil İbrahim AKSAKAL ve Rehber öğretmenimiz Muhammed Enes GÜNEŞ'in öncülüğünde, geçen seneki (2018-2019) mezun öğrencilerimizden Emine Nisa Çiftçi LGS öğrencilerimiz için çevrimiçi ortamda tecrübelerini paylaştı.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_20200520105557t.jpg)
Okulumuz İngilizce öğretmeni Halil İbrahim AKSAKAL ve Rehber öğretmenimiz Muhammed Enes GÜNEŞ'in öncülüğünde, geçen seneki (2018-2019) mezun öğrencilerimizden Emine Nisa Çiftçi LGS öğrencilerimiz için çevrimiçi ortamda tecrübelerini paylaştı. Öğrencimiz geçen sene kazanmış olduğu lisesi hakkında bilgi verdikten sonra ve LGS'ye hazırlık sürecinde yaşadıklarını ve nasıl başa çıktığını paylaştı. Ayrıca bu sene sınava hazırlanan LGS öğrencilerimiz, daha önce hazırlamış oldukları sorularını canlı yayında sorarak tüm arkadaşlarının bilgilenmesine vesile oldular. Yaklaşık iki saat süren çevrimiçi söyleşi programından dolayı başta öğrencimiz Emine Nisa'ya ve söyleşiye katılan tüm öğrencilerimize teşekkür ederiz. Umarız öğrencilerimiz için faydalı ve verimli bir program olmuştur.
Etiketler: