![](images/avatar/0.jpg)
SERPİL YILDIZ MAHMUTOĞLU
MERKEZ - Hasan Kemal Yardımcı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
- Tarih: 19.05.2020Okunma: 627
Okuldan Benzer Haberler
-
Serpil Yıldız Mahmutoğlu 376 "TEMİZ TUNA TEMİZ KARADENİZ" ERASMUS+ KA229 PROJEMİZİN BEŞİNCİ HAREKETLİLİĞİNİ TÜRKİYENİN DÜZCE ŞEHRİNDE GERÇEKLEŞTİRDİK
-
Serpil Yıldız Mahmutoğlu 702 "TEMİZ TUNA TEMİZ KARADENİZ" ERASMUS+ KA229 PROJEMİZİN DÖRDÜNCÜ HAREKETLİLİĞİNİ SIRBİSTANIN BELGRAD ŞEHRİNDE GERÇEKLEŞTİRDİK
-
Serpil Yıldız Mahmutoğlu 669 "TEMİZ TUNA TEMİZ KARADENİZ" ERASMUS+ KA229 PROJEMİZİN ÜÇÜNCÜ HAREKETLİLİĞİNİ ROMANYANIN KÖSTENCE ŞEHRİNDE GERÇEKLEŞTİRDİK
-
Serpil Yıldız Mahmutoğlu 418 "TEMİZ TUNA TEMİZ KARADENİZ" ERASMUS+ KA229 PROJEMİZ İKİNCİ HAREKETLİLİĞİNİ AVUSTURYANIN BAŞKENTİ VİYANADA GERÇEKLEŞTİRDİ
-
Serpil Yıldız Mahmutoğlu 521 "TEMİZ TUNA TEMİZ KARADENİZ" ERASMUS+ KA229 PROJEMİZ İLK HAREKETLİLİĞİNİ MACARİSTANIN BAŞKENTİ BUDAPEŞTEDE GERÇEKLEŞTİRDİ
-
Serpil Yıldız Mahmutoğlu 629 OKULUMUZ MAVİ OKUL ETİKETİ ALMAYA HAK KAZANDI
-
Serpil Yıldız Mahmutoğlu 592 "CLEAN DANUBE CLEAN BLACK SEA" ETWINNING PROJEMİZDE SANAL SERGİMİZ
-
Serpil Yıldız Mahmutoğlu 427
-
Serpil Yıldız Mahmutoğlu 532 "CLEAN DANUBE CLEAN BLACK SEA" ETWINNING PROJEMİZDE YAPBOZ ETKİNLİĞİ
-
Serpil Yıldız Mahmutoğlu 447 "CLEAN DANUBE CLEAN BLACK SEA" PROJE EKİBİ ÇEVRİMİÇİ ETKİNLİKLERDE BULUŞUYOR
"COMPUTER AIDED TECHNICAL DRAWING APPLICATIONS" e-TWINNING PROJEMIZ SONA ERMİŞTİR
Hasan Kemal YARDIMCI Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi e-Twinning Kulübü olarak yürütmekte olduğumuz "Computer Aided Technical Drawing Applications" e-Twinning projemiz tüm etkinliklerini tamamlayarak sona ermiştir.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_20200519135010t.jpg)
Okulumuz e-Twinning Kulübünün başarı ile yürüttüğü, ana teması teknik çizimlerin olduğu ve uluslararası bir proje olan "Computer Aided Technical Drawing Applications" öğrencilerimizin üstün gayret ve katkılarıyla tüm etkinliklerini başarı ile tamamlamıştır.Çekya ve Türkiye ortakları olan projemizde bir çok teknik çizim etkinlikleri paylaşılmış olup, çeşitli web2.0 araçları, işbirliğine dayalı öğrenme ve yabancı dil becerilerinin geliştirilmesi gibi öğrencilerimiz bir çok kazanımlar elde etmiştir.Proje sonunda teknik çizimlerimizle ilgili bir e-kitap hazırlanmıştır.
Etiketler: