![](images/avatar/0.jpg)
Kamil GÖRMÜŞ
- Tarih: 17.05.2020Okunma: 605
Okuldan Benzer Haberler
-
PAZAR FEN LİSESİ 55 E-TWINNING: GERİ DÖNÜŞÜMDE SANAT YOLCULUĞU
-
MUAZZEZ TİKBAŞ 105 ART JOURNEY IN RECYCLING (GERİ DÖNÜŞÜMDE SANAT YOLCULUĞU)
-
Muazzez TİKBAŞ 111 PRACTICE MAKES PERFECT
-
Kamil GÖRMÜŞ 501 PFL PERSONELİNİN GÖNÜLLÜ ÇALIŞMASI
-
Kamil GÖRMÜŞ 581 PFL 29 EKİM ETKİNLİKLERİ
-
Kamil GÖRMÜŞ 522 PFL UZAKTAN EĞİTİM VELİ GÖRÜŞ ANKETİ SONUÇLARI
-
Burak TURGUT 609 Pazar Fen Lisesi "Codeweek 2020" çalışmaları
-
Kamil GÖRMÜŞ 500 EBA CANLI YAZ KURSUMUZU BİTİRDİK
-
Kamil GÖRMÜŞ 542 PAZAR FEN LİSESİ ÇEVRİMİÇİ DYK VELİ TOPLANTISI
-
Kamil GÖRMÜŞ 723 PAZAR FEN LİSESİ'NDEN 15 TEMMUZ ANISINA
PFL 9C ONLİNE ŞUBE VELİ TOPLANTISI
15 Mayıs 2020 tarihinde şube rehber öğretmeni Hatice ÇIRAK, 9C velilerini zoom yazılımı aracılığıyla, uzaktan eğitim döneminde yapılan ve yapılacak çalışmalar, öğrencilerin EBA Canlı Derslere katılımı ve EBA kullanım durumları konularında görüşmek, öğrencilerin evde geçen süreyi nasıl değerlendirdiklerini öğrenmek gibi nedenlerle, ders öğretmenlerinin de katılımıyla, bir araya getirdi.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_20200517222209t.jpg)
Katılımın oldukça yüksek olduğu (26 kişi) toplantıda velilerin düşünceleri ve istekleri alınarak bundan sonraki süreçte öğrencilerle ilgili yapılan tüm etkinliklerin veli whatsapp grubunda paylaşılacağı ve kendilerinin mutlaka bu sürece destek vermeleri gerektiği belirtildi. Velilerimizin, öğrencilerin akademik gelecekleri ile ilgili kaygılı oldukları görüldü. Bu süreci kendilerinin desteğiyle, öğretmen ve öğrencilerin gayretleriyle, belki de gençlerin kendi öğrenmelerini gerçekleştirmeleri gibi önemli kazanımlarla atlatacağımız vurgulandı.
Etiketler: