![](images/avatar/0.jpg)
ALİ YILMAZ, GÖKÇE KILIÇ YILMAZ
- Tarih: 13.04.2020Okunma: 729
Okuldan Benzer Haberler
-
Gözde Öztürk 518 UKULELEM ELİMDE BESTEM DİLİMDE eTwinning projesi 23 Nisan Şenliği
-
Gözde Öztürk 458 UKULELEM ELİMDE BESTEM DİLİMDE
-
Gözde Öztürk 767 HER SINIFA DOĞA MÜZESİ
-
Ali Yılmaz 456 SAFETY IS MY PRIORITY PROJEMİZ DEVAM EDİYOR
-
Ali Yılmaz 644 TÜRKİYE BİRİNCİSİ RİZE'DEN
-
Cemil KESEPARA 396 9 MART İLKOKULU'NA AVRUPA KALİTE ETİKETİ
-
CEMİL KESEPARA 415 OKULUM TEMİZ OLDU.ÇOCUKLAR SINIFLARA DOLDU.
-
Özlem Kamil 782 eTwinning PROJEMİZ UZAKTAN EĞİTİMDE DE DEVAM EDİYOR
-
ALİ YILMAZ, GÖKÇE KILIÇ YILMAZ 691 MY SAFE LIFE PROJESİNDE ÖĞRENCİLER BULUŞTU
-
ALİ YILMAZ, GÖKÇE KILIÇ YILMAZ 729 EVDE KAL GÜVENLİ OYUN OYNA
EVDE KAL GÜVENLİ OYUN OYNA
Projemizin nisan ayı etkinlikleri "Güvenli Oyun"
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_20200413223532E.png)
Çayeli 9 Mart İlkokulu sınıf öğretmenleri Ali Yılmaz ve Gökçe Kılıç Yılmaz tarafından gerçekleştirilen My Safe Life (Güvenli Hayatım) eTwinning projesi okullara ara verilen bu süreçte etkinliklerine tüm hızıyla devam ediyor. Ülkemizden 10 ve Avrupa'nın çeşitli ülkelerinden 7 okulun ortaklığında gerçekleşen projede öğrencilerimiz günlük yaşamlarında güvenli olmayı öğreniyorlar. Üç modülden oluşan projede öğrenciler öncelikle internet güvenliği ve okul güvenliği etkinliklerini yaptılar. Nisan ayı etkinlikleri “Güvenli Oyun” olarak belirlendi.
Azerbaycan, İtalya, Romanya, Makedonya ülkeleriyle ve ülkemizden farklı şehirlerden öğrencilerle eTwinning platformunda iletişim kurarak etkileşim içinde olan öğrencilerimiz online olarak etkinliklere devam etmektedirler.
Covid-19 nedeniyle öğrencilerimizin evde kaldığı süreçte “evde kal güvenli oyun oyna” sloganı ile belirlenen oyunlarla ev ortamının daha eğlenceli ve güvenilir olmasının amaçlandığı projede 3/A ve 4/F sınıfı öğrencileri başarılı etkinlikler gerçekleştiriyorlar.
Öğrenciler akıl ve zeka oyunları, web 2.0 araçları ile hazırlanan oyunlar, yapay zeka ile oluşturulmuş oyunların yanı sıra, evde aileleri ile eğlenceli oyunlarla bu süreçte evlerini daha eğlenceli hale getiriyorlar ve güvenli oyunlar oynuyorlar.
Etiketler: