![](images/avatar/0.jpg)
Hüseyin ŞAHİN
- Tarih: 10.03.2020Okunma: 928
Okuldan Benzer Haberler
-
Hüseyin ŞAHİN 785 EVDEN ÇIKAMAYAN EMEKLİ ÖĞRETMENLERİMİZE ALIŞVERİŞ DESTEĞİ
-
Hüseyin ŞAHİN 928 ÇÖP KUTUSU OLMAYAN OKUL
-
Hüseyin ŞAHİN 881 BEYİN CERRAHI PROF. DR. İSMAİL HAKKI AYDIN ÇAYELİNDE
-
Hüseyin ŞAHİN 2010 ÇAYELİ'NDE VERGİ HAFTASI AFİŞ SERGİSİ
-
Hüseyin ŞAHİN 598 ÇAYELİNDE 2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 2. DÖNEM MÜDÜRLER KURULU TOPLANTISI YAPILDI
-
Hüseyin ŞAHİN 573 ÇAYELİ'NDE ŞAİR ÖĞRENCİLER OKUYUCULARIYLA BULUŞTU
-
430 Çayeli’nde “Birlikte Mutlu Yarınlara" Projesi start aldı.
-
393 ÇAYELİ OKUYOR
ÇÖP KUTUSU OLMAYAN OKUL
"ÇÖP KUTUSU OLMAYAN OKUL"
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_202003101432121.jpg)
Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN'ın eşi Emine ERDOĞAN hanımefendinin başlattığı Sıfır Atık Projesi kapsamında Çayeli Anadolu Lisesi "Çöp Kutusu Olamayan Okul Projesini 9 Mart 2020 Pazartesi günü başlatıldı. Proje kapsamında geleceğin okullarında çöp ve eğitim aynı ortamlarda olmayacak düşüncesi hareket noktasını belirledi. Ekonomik değeri olan atıklar ayrıştırılmalı, dönüştürülmeli, yeniden kazandırılmalı felsefesi Çayeli Anadolu Lisesi'nde içselleştiriliyor. Bu proje kapsamında sınıflardan çöp kutuları kaldırıldı. Uygulama gönüllülük esasıyla başlatılarak çöp kutusunu getiren öğrencilere okul müdürü tarafından kitap hediye edildi. Proje "Geleceğini Çöpe Atma! Ayrıştır, Dönüştür, Kazan!" Sloganı ile uygulamaya kondu.
Çayeli Anadolu Lisesi öğrencileri, velileri, öğretmenleri ve tüm paydaşları ile "ÇÖP KUTUSU OLMAYAN OKUL" uygulamasını da başarıyla gerçekleştirecektir.
Etiketler:
YORUMLAR
Çalışmalarınız tüm paydaşlarımız tarafından takip ediliyor emeği geçen herkese teşekkürler