![](images/avatar/0.jpg)
BAYRAM KURT
- Tarih: 21.02.2020Okunma: 1157
Okuldan Benzer Haberler
-
Emrehan Özden 412 MANGALADA İL BİRİNCİSİ OLDUK
-
BAYRAM KURT 1157 "MİSAFİRİNİZ VAR" PROJESİ KAPSAMINDA ÇETİN VE DİLMAÇ AİLELERİNİ ZİYARET ETTİK.
-
BAYRAM KURT 979 OKULUMUZ BAHÇESİNDE GÜVERCİN EVİ KURDUK
-
435 GELECEĞİN ŞEFLERİ YARIŞIYOR
-
496 Kardeş Cami Projesi Kapsamında Faaliyetlerimiz
-
Ahmet TÜRKER 587 ÇAYELİ ŞEHİT MUHAMMET AMBAR İMAM HATİP ORTAOKUL
"MİSAFİRİNİZ VAR" PROJESİ KAPSAMINDA ÇETİN VE DİLMAÇ AİLELERİNİ ZİYARET ETTİK.
İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün düzenlemiş olduğu "Misafiriniz Var" projesi kapsamında Çetin ve Dilmaç ailelerini ziyaret ettik. Ziyareti bizzat gerçekleştiren Alper REİSOĞLU, Yunus Emre MOLLAOĞLU, Tayfun KELEŞ, Seyhun AKKOYUN öğretmenlerimize ve evinde misafir eden Çetin ve Dilmaç ailelerine teşekkürlerimizi sunuyoruz.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_20200221143505.jpeg)
İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün düzenlemiş olduğu "Misafiriniz Var" projesi kapsamında Çetin ve Dilmaç ailelerini ziyaret ettik. Ziyareti bizzat gerçekleştiren Alper REİSOĞLU, Yunus Emre MOLLAOĞLU, Tayfun KELEŞ, Seyhun AKKOYUN öğretmenlerimize ve evinde misafir eden Çetin ve Dilmaç ailelerine teşekkürlerimizi sunuyoruz.
Etiketler: