![](images/avatar/0.jpg)
EMİNE COŞKUN
- Tarih: 14.05.2024Okunma: 36
Okuldan Benzer Haberler
-
EMİNE COŞKUN 36 100. YIL ANISINA BİLGİ YARIŞMASI
-
Güleser YILDIZ 69 ÇİĞ KÖFTE PARTİSİ
-
Güleser YILDIZ 80 MİSAFİRİNİZ VAR
-
Güleser YILDIZ 68 ERZURUM İLİ ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ GEZİSİ
-
Güleser YILDIZ 67 SPORLA GELİŞİMDE FIRSATLARI EŞİTLİYORUZ PROJEMİZ
-
Güleser YILDIZ 65 MİSAFİRİNİZ VAR
-
Hatice YOLDAŞ ZENGİNBAL 69 MİSAFİRİNİZ VAR
100. YIL ANISINA BİLGİ YARIŞMASI
Cumhuriyetimizin 100. Yılı etkinlikleri kapsamında ortaokul ve liseler arasında bilgi yarışması düzenlendi.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/123981715668735.jpg)
Cumhuriyetimizin 100. Yılı etkinlikleri kapsamında ortaokul ve liseler arasında bilgi yarışması düzenlendi. İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem Gündüz yaptığı konuşmada " ilçemizde bulunan ortaokul ve lise öğrencilerinin bilgi ve kültür alanında gelişimlerine katkı sağlamak, müfredat programlarının uygulanmasında paralellik sağlamak, eş zamanlı uygulamalara yardımcı olmak ve 100 yıllık Cumhuriyetimizin değerlerini benimsetmek amacıyla yapılmaktadır” dedi. İlçe kapalı spor salonunda yapılan bilgi yarışmasında Ortaokullarda dokuz grup, liselerde sekiz grup yarıştı. Öğrencilerimize gayretleri ve cesaretleri için teşekkür ederiz.
Etiketler: