ÜMİT YILANDİLOĞLU
MERKEZ - RİZE BORSA İSTANBUL MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
- Tarih: 8.03.2024Okunma: 119
Okuldan Benzer Haberler
-
İlkay KABAOSMANOĞLU 35 BEN HER YERDE VARIM
-
İlkay KABAOSMANOĞLU 34 MÜNAZARA YARIŞMASI
-
Bahtiyar ÇORUH 34 ENGELLERİ SEVGİ İLE AŞIYORUZ
-
Belkız DELİHASAN 54 MİSAFİRİNİZ VAR
-
Dursun MARAŞ 62 MİSAFİRİNİZ VAR
-
BURAK TURGUT 60 MİSAFİRİNİZ VAR
-
ÜMİT YILANDİLOĞLU 119 BİLEK GÜREŞİ
-
Ümit YILANDİLOĞLU 89 MİSAFİRİNİZ VAR
-
İlkay KABAOSMANOĞLU 73 TÜRKİYE GÜREŞ ŞAMPİYONASINDA OKULUMUZA BİR MADALYA ...
-
İlkay KABAOSMANOĞLU 91 DÖNEM SONU ETKİNLİK HAFTASI
BİLEK GÜREŞİ
Okulumuz Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 12. sınıf öğrencisi Umut Eren Yılmaz, ilimizi temsilen katıldığı Milli Takım seçmelerinde Türkiye üçüncüsü olarak Milli Takıma seçildi.
2024 Türkiye Bilek Güreşi Şampiyonası ve Milli Takım seçmelerinde ilimizi temsilen yarışmalara katılan Okulumuz Rize Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 12 Harita Tapu Kadastro öğrencisi Umut Eren Yılmaz, Gümüşhane'de düzenlenen U18 Türkiye Şampiyonası'nda Türkiye 1.si olarak şampiyon oldu.
Samsun'da düzenlenen Büyükler Türkiye Şampiyonası'nda ise Türkiye 3.sü olarak Milli Takıma seçildi. Öğrencimizi tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz.
Etiketler: