![](images/avatar/0.jpg)
Güleser YILDIZ
- Tarih: 22.02.2024Okunma: 65
Okuldan Benzer Haberler
-
EMİNE COŞKUN 37 100. YIL ANISINA BİLGİ YARIŞMASI
-
Güleser YILDIZ 69 ÇİĞ KÖFTE PARTİSİ
-
Güleser YILDIZ 81 MİSAFİRİNİZ VAR
-
Güleser YILDIZ 69 ERZURUM İLİ ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ GEZİSİ
-
Güleser YILDIZ 68 SPORLA GELİŞİMDE FIRSATLARI EŞİTLİYORUZ PROJEMİZ
-
Güleser YILDIZ 65 MİSAFİRİNİZ VAR
-
Hatice YOLDAŞ ZENGİNBAL 70 MİSAFİRİNİZ VAR
MİSAFİRİNİZ VAR
“Misafiriniz Var” projesi kapsamında İkizdere İmam Hatip Ortaokulu öğrencisi Ahmet Hakan Kaptan ve ailesi ziyaret edildi. Ziyarette Rehber öğretmeni ve branş Öğretmenleri katıldı.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/123651708588434.jpeg)
Ziyaretlerle her eğitim kademesinde ki öğrencilerin aileleri ile işbirliğini güçlendirerek okul ve veli arasındaki eğitsel birlikteliği geliştirmek, okul ile veli ilişkilerini geliştirerek başarıyı olumsuz etkileyen faktörleri tespit ederek ortak önlemler almak, değişik sebepler ile okula gelemeyen velileri, evinde ziyaret ederek, onları öğrencilerin hem sosyal hem de akademik gelişimleri hakkında bilgilendirmek amaçlanmıştır.
Etiketler: