![](images/avatar/0.jpg)
Ayşe bektaş ve Abdullah Özer,
- Tarih: 11.01.2024Okunma: 79
Okuldan Benzer Haberler
MİSAFİRİNİZ VAR
Misafiriniz Var projesi kapsamında okul öğretmenlerimiz veli ziyaretinde bulundular.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/149261704957560.jpg)
Misafiriniz Var projesi kapsamında okul öğretmenlerimiz Ayşe bektaş ve Abdullah Özer, anasınıfından Alparslan Toptan ve 2/A sınıfından Aras Ali Toptan için veli ziyaretinde bulundular.Bu ziyaretin öğrencilerimizin okul ve sosyal hayatında olumlu izler oluşturmasını dileriz.
Etiketler: