![](images/avatar/0.jpg)
Zeynep Emiralioğlu
KALKANDERE - ATATÜRK ORTAOKULU
- Tarih: 4.12.2023Okunma: 147
Okuldan Benzer Haberler
-
Abdullah TOSUN 195 CODEWEEK KODLAMA ÇALIŞMALARI
-
Nur AKKOYUN 317 EMPATİ ÇARKI ÇEVRİLİYOR
-
Gülsüm TİRYAKİ 247 GÖZLERİMİZİ KAPAYALIM ENGELLERİ HEP BİRLİKTE AŞALIM
-
Abdullah TOSUN 475 KODLABÜYÜ.KODRİS İLE KODLAMA ÇALIŞMALARI
-
Abdullah TOSUN 310 YERLİ MALI HAFTASI ETKİNLİKLERİ
-
Abdullah TOSUN 444 BİLGE KUNDUZ ULUSLARARASI ENFORMATİK VE BİLGİ-İŞLEMSEL DÜŞÜNME ETKİNLİĞİ
-
Abdullah TOSUN 296 KODLAMA ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR
-
Abdullah TOSUN 276 AVRUPA KOD HAFTASI
-
Abdullah TOSUN 290 CODEWEEK KODLAMA ÇALIŞMALARI
-
Abdullah TOSUN 345 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI ÇOŞKUYLA KUTLANDI
ATATÜRK ORTAOKULU KİTAP TANITIMI
Gruplar halinde okuduğumuz kitapları görseller, materyaller ve kostümlerle tanıttık.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/449261701715090.jpeg)
Okulumuzda okuduğumuz kitapları görseller, materyaller ve kostümlerle tanıttık.
Kalkandere Atatürk Ortaokulunda okuduğumuz kitapları tanıttık.
Kitapları her açıdan anlamak ve değerlendirmek amacıyla yola çıktık. Önce gruplar halinde kitaplarımızı okuduk. Kitaplarımız: Peter Pan, Alice Harikalar Diyarında, Balonla Beş Hafta ve Charlie'nin Çikolata Fabrikası'ydı. Ardından kitaplarımızla ilgili resimler yaptık, maketler tasarladık, kitapların yazarlarını tanıtan görseller hazırladık. Tüm bunları bir sergide topladık ve okulumuzdaki tüm öğrencilerin sergimizi gezmesini sağladık. Öğrencilerimiz sergiyi ilgiyle gezdiler, kitapların içerikleriyle ilgili bilgi edindiler. Görseller sayesinde de kitapla ilgili bilgi sahibi oldular. Biz çok eğlendik ve bilgilendik. (Bu 7/B sınıfımızın sergisi, 7/A sınıfımızın sergisi de yolda :) )
Etiketler:
YORUMLAR
"Kitap Tanıtımı" Etkinliğinde emeği geçen başta Zeynep EMİRALİOĞLU Hoca olmak üzere herkese müteşekkiriz. Umuyoruz, toplum olarak bizleri iyiye, doğruya ve güzele yönelten kitaplar okuruz.
-
ZZeynep Emiralioğlu 7.12.2023 23:57:04
Katılımlarınızdan ve öğrencilerinizi güzelce yönlendirmenizden ötürü ben teşekkür ederim hocam. İnşallah yanlışı doğruyu seçebilen bir nesil yetiştirmemizi sağlayan kitaplar seçebiliriz.