Kamil GÖRMÜŞ
- Tarih: 8.02.2020Okunma: 804
Okuldan Benzer Haberler
-
PAZAR FEN LİSESİ 55 E-TWINNING: GERİ DÖNÜŞÜMDE SANAT YOLCULUĞU
-
MUAZZEZ TİKBAŞ 105 ART JOURNEY IN RECYCLING (GERİ DÖNÜŞÜMDE SANAT YOLCULUĞU)
-
Muazzez TİKBAŞ 111 PRACTICE MAKES PERFECT
-
Kamil GÖRMÜŞ 501 PFL PERSONELİNİN GÖNÜLLÜ ÇALIŞMASI
-
Kamil GÖRMÜŞ 581 PFL 29 EKİM ETKİNLİKLERİ
-
Kamil GÖRMÜŞ 522 PFL UZAKTAN EĞİTİM VELİ GÖRÜŞ ANKETİ SONUÇLARI
-
Burak TURGUT 609 Pazar Fen Lisesi "Codeweek 2020" çalışmaları
-
Kamil GÖRMÜŞ 500 EBA CANLI YAZ KURSUMUZU BİTİRDİK
-
Kamil GÖRMÜŞ 542 PAZAR FEN LİSESİ ÇEVRİMİÇİ DYK VELİ TOPLANTISI
-
Kamil GÖRMÜŞ 723 PAZAR FEN LİSESİ'NDEN 15 TEMMUZ ANISINA
PAZAR FEN LİSESİ AİLESİ MASAL GİBİ BİR OYUNDA BULUŞTU
Pazar Fen Lisesi öğretmen ve öğrencileri Tiyatro53 projesi kapsamında İstanbul Devlet Tiyatrosu tarafından sahnelenen “Büyüklere Masallar” adlı oyundaki yerlerini aldılar.
5 Şubat 2020 tarihinde İsmail Kahraman Kültür Merkezi’nde sahnelenen “Büyüklere Masallar”, okulumuzun bu yıl toplamda 5’inci, Pazar Eğitim Vakfı tarafından desteklenen Tiyatro 53 projesi kapsamında 3’üncü oyunu oldu. Oyunda güzel bir alegori şeklinde insanların sevinç, hüzün, hırs vb duyguları masalsı bir şekilde anlatıldı. Oyunda vurgulanan bir çok değerimizi yeniden sorgulama ve anlama fırsatı yakaladık. Ayrıca “Rize Tiyatro Şenliği” dolayısıyla bir oyun hazırlayan okul tiyatro ekibimiz için oyuncuları, sahneyi, ışık ve ses düzenini görüp inceleme şansı oldu. Tiyatro sonunda oyuncularla bir araya gelip sohbet eden öğrencilerimiz çeşitli bilgi ve tavsiyeler aldı.
Etiketler: