![](images/avatar/0.jpg)
FİKRET ARMUTCU
KALKANDERE - ATATÜRK İLKOKULU
- Tarih: 26.11.2023Okunma: 391
Okuldan Benzer Haberler
-
FİKRET ARMUTCU 391 ÇEDES PROJESİ KAPSAMINDA "SORUMLULUK VE ÖZDENETİM" TEMALI FAALİYETİMİZ
-
FİKRET ARMUTCU 455 ÇEDES PROJESİ "EDEP-SAYGI-NEZAKET" TEMALI ÇALIŞMALAR
-
Esra KAYHAN KORKMAZ, Mehmet Ali DABAK, Merve KAR, Şahsine KÖSEOĞLU 247 AYAĞIN SICAK OLSUN ARKADAŞIM
-
FİKRET ARMUTCU 577 SARIKAMIŞ ŞEHİTLERİNİ ANMA
-
FİKRET ARMUTCU 466 GERÇEK DOĞA KORUYUCULARI ETWINNING PROJESİ
-
Veysi SEVİMLİKURT 397 GERÇEK DOĞA KORUYUCULARI ETWINNING PROJESİ
-
FİKRET ARMUTCU 465 GERÇEK DOĞA KORUYUCULARI ETWINNING PROJESİ
-
Veysi SEVİMLİKURT 329 GERÇEK DOĞA KORUYUCULARI ETWINNING PROJESİ
-
FİKRET ARMUTCU 409 GERÇEK DOĞA KORUYUCULARI ETWINNING PROJESİ
-
Abdullah TOSUN 451 KALKANDERE ATATÜRK İLKOKULU KODLUYOR
ÇEDES PROJESİ KAPSAMINDA "SORUMLULUK VE ÖZDENETİM" TEMALI FAALİYETİMİZ
Filistine yardım amacıyla, okul içinde kumbara etkinliği düzenledik.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/128481701025052.jpg)
ÇEDES projesi kapsamında; Kasım ayının değerleri olan "Sorumluluk ve Özdenetim" ile ilgili tüm insanlığa karşı olan sorumluluklarımızı yerine getirmek için okul içinde "Filistin'e Yardım İçin Kumbara Etkinliği" düzenledik. Okulda önceden duyuru yaparak Değerler Kulübü talebeleriyle birlikte oluşturulan kumbara ile okuldaki tüm sınıfları tek tek gezip talebelerin yardımlarını teslim aldık. Tüm insanlığa karşı sorumluluklarını yerine getirirken talebelerin oldukça heyecanlı, mutlu, sevinçli ve huzurlu oldukları gözlemlendi/hissedildi. Savaşların ve diğer tüm zulümlerin en kısa sürede sona ermesini ve Dünya'ya barış, adalet, huzur, mutluluk, refah, sekînet, sevgi, dostluk, merhamet, hoşgörü, empati, edep, saygı, nezaket, zarafet, sabır, vefa, kadirşinaslık, alicenaplık, cömertlik, ihlas, yardımseverlik, dayanışma, tevazu, doğruluk, dürüstlük, sorumluluk gibi değerlerin ve faziletlerin her zaman hakim olmasını umuyor ve diliyoruz.
Etiketler:
YORUMLAR
Maşalalh tebrik ederim hocam
-
FFikret ARMUTCU 30.11.2023 10:11:40
Teşekkür etme, beğenme, takdir etme ve yorum yazma inceliğini, nezaketini, zarafetini, saygısını, anlayışını, kadirşinaslığını, alicenaplığını gösterdiğiniz ve emeğe saygı duyduğunuz için Allah razı olsun Emre Hocam.