![](images/avatar/0.jpg)
BETÜL YILMAZ
- Tarih: 20.11.2023Okunma: 797
Okuldan Benzer Haberler
-
BETÜL YILMAZ 88 Vakti Kuşanmak 2
-
BETÜL YILMAZ 110 VAKTİ KUŞANMAK
-
BETÜL YILMAZ 256 MERHAMET VE YARDIMLAŞMA- ÇEDES (ARALIK)- ROMED ZİYARET
-
BETÜL YILMAZ 160 MERHAMET VE YARDIMLAŞMA- ÇEDES (ARALIK)
-
BETÜL YILMAZ 168 SORUMLULUK VE ÖZDENETİM- ÇEDES (MESCİD-İ AKSA VE FİLİSTİN)
-
BETÜL YILMAZ 223 MERHAMET VE YARDIMLAŞMA- ÇEDES (ARALIK)
-
BETÜL YILMAZ 797 SORUMLULUK VE ÖZDENETİM (ÇEDES)
-
Tuğba Turnator 171 DEREPAZARI İMAM HATİP ORTAOKULU -CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMALARI
-
HAMZA BÜLBÜL 719 KALİTE ASLA TESADÜF DEĞİLDİR
-
644 ASKIDA KIRTASİYE
SORUMLULUK VE ÖZDENETİM (ÇEDES)
OKULUMUZDA ÇEDES PROJESİ KAPSAMINDA KIZILAY HAFTASI ETKİNLİKLERİ DÜZENLENDİ
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/131161700470489.jpeg)
Okulumuzda ÇEDES projesi kapsamında Değerler Kulübü öğrencileri koordinesinde ''Kızılay Haftası'' münasebetiyle çeşitli etkinlikler gerçekleştirildi. Öğrencilerimize Kızılay Rize Şubesi tarafından Kızılay ile ilgili bilgilendirici seminer verildi. Değerler Kulübü öğrencilerimiz, kendilerinin tasarladığı afiş ve broşürleri ilçemizde bulunan Kamu Kurum ve Kuruluşlarına , esnaflara ve Derepazarı Halkına dağıtarak Kan Bağışı Kampanyamıza davette bulundular. Okulumuz önünde Kızılay kan bağış aracı vasıtasıyla gerçekleştirilen kan bağışı kampanyamıza katılım üst düzeydeydi.
Bu etkinlikler ile ÇEDES Projesi kapsamında Sorumluluk ve Özdenetim temalı Kasım Ayı etkinlik planlamamızın ilkini ''Değerler Kulübü'' öğrencilerimizin özverisiyle gerçekleştirmiş bulunduk. Öğrencilerimizi göstermiş oldukları başarıdan dolayı tebrik eder, okulumuz ile işbirliği içerisinde çalışmalarından dolayı Kızılay Rize Şubesine teşekkür ederiz.
Etiketler: