![](images/avatar/0.jpg)
HIZIR SEFERİNOĞLU
ARDEŞEN - ARDEŞEN NECİP FAZIL KISAKÜREK İMAM HATİP ORTAOKULU
- Tarih: 17.10.2023Okunma: 137
Okuldan Benzer Haberler
-
HIZIR SEFERİNOĞLU 182 TÜRKÇESİ VARKEN…
-
Dursun Ali DEMİROK 219 CAMİLER VE DİN GÖREVLERİ HAFTASI ETKİNLİĞİMİZDEN
-
ÜLKÜ AĞGÜL 155 MEVLİD-İ NEBİ HAFTASI PROGRAMI DÜZENLEDİK
-
HIZIR SEFERİNOĞLU 137 YAZARLARIMIZLA GURURLUYUZ!
-
HIZIR SEFERİNOĞLU 517 Z-KÜTÜPHANE GİDEN YOLLARDA ZENGİN
-
HIZIR SEFERİNOĞLU 593 MEHMET ÂKİFE MEKTUP VAR
-
HIZIR SEFERİNOĞLU 895 İYİLİK YAPMAK ÇOCUK OYUNCAĞI PROJESİ
-
AYŞE GİRGİN ÇATAN 447 THE EUROPEAN DAY OF LANGUAGES
-
Hüseyin İZZETHAN 612 5,6,7 VE 8. SINIFLARA HAZIR BULUNUŞLUK SINAVLARINI YAPTIK.
-
HIZIR SEFERİNOĞLU 818 4x4LÜK ÇOCUĞUM KİTAP OKUMA PROJEMİZ
YAZARLARIMIZLA GURURLUYUZ!
Türkçe öğretmenlerimizin işbirliğiyle okulumuz bünyesinde düzenlediğimiz “15 Temmuz” konulu öykü yarışmasında dereceye girerek yarışma öncesinde vaadedilen para ödüllerine ulaşmayı başaran öğrencilerimizi tebrik ediyoruz.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/149541697532423.jpg)
Yarışma sonuçlarına göre 7/C şubesinden Esra KESİMAL birinci, yine 7/C şubesinden Feyzanur BUÇAN ikinci ve 6/C şubesinden Asude HACIOĞLU üçüncü olmuştur. Kırkı aşkın pek çok nitelikli eserin yer aldığı yarışmada elde ettikleri bu başarıdan dolayı öğrencilerimizi tebrik ediyoruz. Ayrıca söz konusu öğrencilerimize Okul Müdürü Sami Kemal OĞUZ tarafından para ödülleri dağıtıldı. Esra KESİMAL'in 500, Feyzanur BUÇAN'ın 300 ve Asude HACIOĞLU'nun 200 TL aldığı ödül törenindeki coşku görülmeye değerdi. Tüm öğrencilerimizin tüm kulvarlarda kendilerini göstermeleri adına üstün gayret sarf eden öğretmenlerimize ve çabaları boşa çıkarmayan kıymetli öğrencilerimize teşekkür ediyoruz.
Etiketler:
YORUMLAR
S