![](images/avatar/0.jpg)
Marife ÖZAY
- Tarih: 1.12.2022 Okunma: 3208
Okuldan Benzer Haberler
-
Marife ÖZAY 319 TİAL İLE ROMED HEP BİRLİKTE EL ELE...
-
Marife ÖZAY 358 MİSAFİRİN VAR ETKİNLİĞİ
-
Marife ÖZAY 528 OTİZM FARKINDALIK PROGRAMINA KATILDIK
-
Marife ÖZAY 529 BAĞIMLI OLMA , ÖZGÜR OL !
-
Marife ÖZAY 1331 SAĞLIKLI BESLENME Ve DİYABET
-
Marife ÖZAY 3208 GERİ DÖNÜŞÜM VE SIFIR ATIK
-
Marife ÖZAY 579 HAYAT KURTAR
-
Marife ÖZAY 1541 BAĞIMLILIK KONULU RESİM VE AFİŞ YARIŞMASI ÖDÜL ALAN ESERLER
-
Marife ÖZAY 1031 TEVFİK İLERİ ANADOLU LİSESİ YEŞİLAY HAFTASI KUTLAMA PROGRAMI
-
Marife ÖZAY 581 TEKNOLOJİ BAĞIMLILIĞI PROGRAMI
YORUMLAR
S
Süleyman özay 3.12.2022 00:03:56
Cevapla
Rize Halk eğitim müdürlü tarafından desteklenen sıfır artık ve geri dönüşüm konulu farkındalık oluşturma , bilinçli tüketici olma yönüyle kazanımlar oluşturma bakımından hazırlanmış emek verilmiş bir program. Konu afişi ile birlikte atıkların yer altı sularına karışımını içeren deneysel gösterim ve konu içeriğini anlamdırlar sunum ile bütünleşmiş mükemmel bir seminer olmuş. Öğretmenimizin , öğrencilerimiz için verdiği emeklerine sağlık. Başarılarının devamını diliyorum.
Rize Halk eğitim müdürlü tarafından desteklenen sıfır artık ve geri dönüşüm konulu farkındalık oluşturma , bilinçli tüketici olma yönüyle kazanımlar oluşturma bakımından hazırlanmış emek verilmiş bir program. Konu afişi ile birlikte atıkların yer altı sularına karışımını içeren deneysel gösterim ve konu içeriğini anlamdırlar sunum ile bütünleşmiş mükemmel bir seminer olmuş. Öğretmenimizin , öğrencilerimiz için verdiği emeklerine sağlık. Başarılarının devamını diliyorum.
E